Cała prawda o voice commsach G2 – ESPORTÓWKA

16.03.2021, 08:39:13

Smacznej kawusi, ze śmiechu niech nikt się nie udusi. Jak co dzień rano zapraszamy na ESPORTÓWKĘ, a w niej zdradzamy dziś całą prawdę o tym, jak ludzie odbierają komunikację G2 Esports, piszemy o Pashy reklamującym idealny dla siebie produkt, TaZie gotowym na kozika z FPL-a i dziwnych anomaliach rankingowych. 

Pasha ambasadorem suplementów dla graczy 

Widzieliśmy w życiu wiele absurdalnych połączeń w kategorii człowiek publiczny & reklama. Norbi mający przyciągnąć ludzi na otwarcie sklepu z tanią odzieżą, Golce jako ambasadorzy paneli fotowoltaicznych… to się nie mogło udać. Ale Pasha reklamujący suplement dla graczy? Strzał w dziesiątkę. Tak jak suple sygnowanego Pukim nie przyjęły się szczególnie z uwagi na słabe wykorzystanie potencjału RTM, tak tutaj wróżymy większy sukces.

TaZ gotowy na kozika z FPL-a

A wystarczyło nie denerwować s1mple’a…

Dziś poznamy nowego trenera MAD Lions

Normalnie liczylibyśmy na to, że będzie to kuben, ale trochę zbyt wklęsłe ramiona na poniższej grafice zdają się wskazywać na innego jegomościa? Zbanowany na trzy Majory Pita? Kto wie, w końcu to MAD Lions!

Cała prawda o komunikacji G2 Esports

Nie dało się tego dłużej ukryć. Czasem zastanawiamy się, czy pozostali gracze G2 rozumieją w ogóle co krzyczy Jankos.

Dziewiąta chmura rozrzutności 

Wpakowane kilka milionów dolarów, przewózka na socialach jak z Warszawy do Las Vegas Mercedesem, a i tak wyrzucony na zbity pysk skład zajmuje sobie wyższą lokatę w rankingu, grając w samym NA. Między nimi jeszcze polska ekipa, a ktoś myślał, że 2021 rok nie będzie już tak szalony jak poprzedni.

Fot. Yicun Liu / Riot Games

Tagi:
ESPORTÓWKA Jankos MAD Lions Pasza TaZ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze