„Było przyzwoicie”… powiedział Jankos o scrimach G2 – ESPORTÓWKA

16.12.2020, 08:21:45

Hamował się, nie odpowiadał szczegółowo, nie powiedział z kim grali, ale coś tam zdradził. Marcin „Jankos” Jankowski porozmawiał z widzami, poruszając między innymi temat scrimów. Jak poszło jego drużynie? – Było przyzwoicie – skomentował z charakterystycznym dla siebie uśmieszkiem.

Fani z całego świata chcieliby wiedzieć, jak G2 Esports radzi sobie w przedsezonowych przygotowaniach. Wszak zmieniło skład, zatrudniło jedną z największych gwiazd League of Legends.

Jankos o scrimach i nie tylko

Jak pozyskać informacje z wewnątrz zespołu? Można np. pytać zawodników. I tak oto pod gradobiciem pytań znalazł się Jankos, który na swoim streamie kilkukrotnie pytany był o drużynowe sprawy. Polak oczywiście nie wymienił rywali, z którymi trenowali, ale po jego stwierdzeniu, że „scrimy były przyzwoite”, fani od razu pomyśleli o formacjach z LPL.

Najlepsze momenty z transmisji Jankosa znajdziecie na poniższym wideo:

Komentowanie z pokoju

Jankos nie chciał zdradzić zakulisowych informacji, ale zrobili to inni. W innej grze. W innym charakterze. A dokładniej Chad „SPUNJ” Burchill, który zaprezentował użytkownikom Twittera stanowisko do komentowania w jego hotelowym pokoju. Wyjątkowe rozwiązanie spowodowane jest problemami związanymi z koronawirusem. Niektórzy z ekipy IEM Global Challenge trafili na kwarantannę, więc trzeba było kombinować. Zobaczcie sami!

Hermes w dwóch miejscach jednocześnie

Jak już jesteśmy przy komentowaniu… wyobrażacie sobie obecność w dwóch miejscach jednocześnie? Tego doświadczył Łukasz „Hermes” Pożyczek, będąc jednocześnie w Polsat Games podczas transmisji z IEM Global Challenge oraz w Weszło FM. Zapytacie: jak to możliwe? Odpowiemy najbardziej szczerze, jak umiemy, bo mamy na to dowody: audycja była nagrana. Nie dziękujcie!

Silvan znudzony w offseasonie

Jedni mogą komentować, a inni muszą się nudzić. Kiedy w CS:GO odbywa się jeszcze ostatni turniej w roku, w League of Legends trwa oczekiwanie na All-Star 2020. W przypadku Mikołaja „Silvana” Sinackiego oczekiwanie to stanęło pod znakiem. Na Twitterze zaprezentował listę 30 openingów/endingów/ost. Nie wiemy o co dokładnie chodzi, ale doceniamy i przekazujemy dalej. Może komuś to pomoże.

brax nie może doczekać się 2021 roku

A na koniec… w nieco poważniejszym tonie. Braxton „brax” Pierce – niegdyś świetnie zapowiadający się gracz CS:GO, a dziś zawodnik VALORANTA wspomina na Instagramie najgorszą decyzję w swoim życiu. Chodzi oczywiście o wydarzenia związane z ustawianiem meczów, po których jednak nie został sam i otrzymał ogromne wsparcie. Teraz za nie dziękuje, przyznając jednocześnie, że jest niezmiernie wdzięczny za kolejną szansę robienia tego, co kocha. – 2021 będzie naprawdę rokiem powrotu dziecka – napisał.

Też nie możecie się doczekać?

Tagi:
brax ESPORTÓWKA Hermes Jankos SPUNJ swag
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze