byali z kontuzją ręki. Kapitan Izako Boars wypada z gry na kilka tygodni

byali z kontuzją ręki. Kapitan Izako Boars wypada z gry na kilka tygodni

24.10.2021, 11:04:07

Paweł „byali” Bieliński za pomocą Instagram Stories poinformował wczoraj swoich fanów o kontuzji ręki. Doświadczony zawodnik, który niedawno objął dowodzenie w Izako Boars, wylądował wieczorem na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym i został mu założony gips, który uniemożliwia operowanie myszką. Dodatkowo 27-latek przyznał, że potrzebna będzie operacja, a cała przerwa może trwać nawet osiem tygodni. 

Kiedy wydawało się, że w Izako Boars wszystko będzie się układać do końca sezonu naprawdę nieźle, los po raz kolejny postanowił spłatać figla zarówno samej drużynie, jak i kibicom. Po zawirowaniach związanych z finalnie niedokonanym pożegnaniem z Mateuszem „TOAO” Zawistowskim oraz Karolem „Enzo” Lasotą, podopieczni Bartosza „Hypera” Wolnego muszą sobie radzić z innym problemem, jakim jest dwumiesięczny rozbrat z kapitanem formacji.

Na ten moment ciężko stwierdzić, jaki będzie kolejny ruch Izako Boars. Jeszcze niedawno wydawało się wszak, że na mocy wypożyczenia zespół zasilą dwaj reprezentanci PGE Turów Zgorzelec. Mowa tu naturalnie o Karolu „repo” Cybulskim oraz Kamilu „suonko” Węgrzynkiewiczu. Czasu na znalezienie stand-ina lub tymczasowego zmiennika nie ma zbyt wiele, gdyż już dziś o godzinie 16:00 podopieczni organizacji Piotra „Izaka” Skowyrskiego podejmą 00Nation w ESEA Cash Cup.

Aktualny skład Izako Boars: 

  • Mateusz „TOAO” Zawistowski
  • Arek „Vegi” Nawojski
  • Daniel „STOMP” Płomiński
  • Karol „Enzo” Lasota
  • Paweł „byali” Bieliński (kontuzjowany)
  • Bartosz „Hyper” Wolny (trener)

Fot. Radosław Makuch

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze