byali, innocent, rallen, mhL i Sidney w jednej drużynie? No jasne, już dziś

03.11.2020, 02:14:23

Mieszanka wybuchowa to za mało powiedziane. O taką ekipę remontową modli się każdy, kto akurat planuje zmienić kafelki w łazience. Przyjdą, zrobią swoje w kilka minut a efekty będą świetne. Polscy giganci złączą dziś siły, aby powalczyć o udział w DreamHacku Masters Winter.

Tego nie można przegapić, bo rzadko mamy szansę oglądać miksowe składy w tak wyjątkowej formie. Tak chyba trzeba nazwać to, co przygotowano z okazji otwartych kwalifikacji do DreamHacka Masters Winter 2020. Na samą myśl uruchamia się wyobraźnia o powrocie naszego kraju na CS-owe salony. Za marzenia nie karają.

Paweł “byali” Bieliński

Paweł “innocent” Mocek

Karol “rallen” Rodowicz

Michał “mhL” Knasiak

Patryk “Sidney” Korab

W takim zestawieniu o awans na międzynarodową imprezę będzie walczyć skład zwany “Poland”. I to nam się podoba – nie dość, że sami Polacy w drużynie, to jeszcze taka przyjemna nazwa. Oby jednak jakość wyników nie zależała od kreatywności przy wymyślaniu nazwy drużyny. Bo wtedy kapa gwarantowana jeszcze w pierwszej rundzie.

Na tej piątce świat się jednak nie kończy, a chętnych na udział w zamkniętych kwalifikacjach do DreamHack Masters Winter 2020 z naszego kraju jest wiele więcej. Nie zabraknie AVEZ Esports, choć to raczej oczywiste. Więcej emocji budzi zapewne piąty członek drużyny spod ośmiorniczej macki, w końcu Bieliński zagra gdzie indziej. Ostatnim ogniwem składu na te zawody będzie Kacper “Riczi Maszynka” Benc. Elo benc.

Na liście startowej znajdziemy też Illuminar Gaming, Izako Boars, LiquidBiceps, PGE Turów Zgorzelec, x-kom AGO czy mnóstwo innych mniej lub bardziej znanych ekip z naszego kraju. Szykują się kolejne piękne kwalifikacje, w których z przyjemnością będziemy śledzić poczynania naszych rodaków. Piękne, bo przez otwarty etap zazwyczaj udaje się komuś przejść. Schody zaczynają się później. Ale po co przejmować się na zapas?

W turnieju nie zabraknie też żeńskiej strony naszego polskiego podwórka. Arcane Wave kobiecą scenę podbijało już jakiś czasem temu, jednak od pamiętnego występu na turnieju spod szyldu DreamHacka niewiele się wydarzyło. Przynajmniej niewiele przełomowych rzeczy. Dlatego każdy triumf w dzisiejszych kwalifikacjach będzie miał dla tej ekipy podwójne znaczenie.

Wszyscy chętni, którzy sami zechcą sprawdzić na własnej skórze moc potężnej, biało-czerwonej piątki zwanej “Poland” wciąż mają czas, aby się zgłosić. Zapisy trwają do godziny 17:55. Pięć minut później drabinka zostanie rozlosowana, a walka wystartuje. Najważniejsze, to żeby nie zaspać na check-in. A może? Bo jakoś ponuro za oknami, to chociaż trochę uśmiechu na twarzy by się pojawiło.

Fot. GCM / Maciej Kołek

Tagi:
byali DreamHack Masters Winter innocent mhL rallen Sidney
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze