byali dzwoni do koguta i mówi, że musi się udać. darchevile wspomoże Izako Boars

byali dzwoni do koguta i mówi, że musi się udać. darchevile wspomoże Izako Boars

02.11.2021, 12:59:31

Wczorajszego wieczoru organizacja Izako Boars rozwiała wątpliwości na temat wyglądu swojego składu w najbliższych tygodniach. Z uwagi na kontuzję, jakiej nabawił się Paweł „byali” Bieliński, formację w turniejach wspierać będzie Wojciech „Darchevile” Kleba, czyli były reprezentant legendarnego nadwiślańskiego kolektywu Los Kogutos. 

Kilka dni temu rodzimą społeczność obiegła smutna wiadomość z obozu Izako Boars. Kontuzja ręki wykluczyła z gry Pawła „byaliego” Bielińskiego, który nie tak dawno objął rolę kapitana formacji i wydawało się, że poprowadzi on ekipę do wielu sukcesów. Początkowo nie mieliśmy pewności, jakie rozwiązanie przygotuje polska organizacja, jednak wczoraj wszelkie wątpliwości zostały już rozwiane.

W buty byaliego w najbliższych tygodniach wejdzie były zawodnik Los Kogutos, Wojciech „Darchevile” Kleba. Debiut pod banderą IB nastąpił już wczoraj w ramach ESEA Advanced, a sam gracz znacząco przyczynił się do rozjechania zawodników PGE Turów Zgorzelec.

Aktualny skład Izako Boars: 

  • Mateusz „TOAO” Zawistowski
  • Karol „Enzo” Lasota
  • Arek „Vegi” Nawojski
  • Daniel „STOMP” Płomiński
  • Wojciech „darchevile” Kleba
  • Paweł „byali” Bieliński (kontuzja)
  • Bartosz „Hyper” Wolny (trener)

Kolejne spotkanie z udziałem Izako Boars, w którym będziemy mogli oglądać podopiecznych Hypera z darchevilem na pokładzie, odbędzie się w ramach kolejnej kolejki PGE Dywizji Mistrzowskiej Polskiej Ligi Esportowej.

Fot. Izako Boars

Tagi:
byali darchevile Izako Boars
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze