byali podpisze kontrakt z AVEZ Esport

byali podpisze kontrakt z AVEZ Esport

16.06.2020, 16:38:36

Wszystko wskazuje na to, że dziś lub jutro Paweł „byali” Bieliński podpisze kontrakt z AVEZ Esport. Dla 26-latka byłaby to pierwsza umowa od rozstania z Virtus.pro.

Wieloletnia przygoda byaliego z Virtus.pro dała mu nie tylko wielkie sukcesy, jak zwycięstwo podczas Majorze EMS One Katowice 2014 czy ELEAGUE Season 1, ale także olbrzymie doświadczenie i rozgłos. Od definitywnego zakończenia współpracy z rosyjską organizacją, Bieliński grał w różnych mixach. Kilka tygodni temu zaczął pomagać AVEZ, ale mało kto pokładał w tej współpracy długofalowe nadzieje.

Gra zaczęła się jednak układać bardzo dobrze – zespół z byalim jako stand-inem dotarł między innymi do wielkiego finału ESL Mistrzostw Polski, w którym po zaciętej walce uległ x-kom AGO. Później dorzucił do tego awans do zamkniętych kwalifikacji cs_summit 6. AVEZ dostało się tam z otwartego etapu jako jedna z dwóch polskich ekip i jedna z pięciu w ogóle. Za kilka dni postara się o grę w turnieju głównym i walkę o punkty w eliminacjach do Majora.

Wszystko wskazuje na to, że byali wystąpi w tych rozgrywkach już jako pełnoprawny członek drużyny. Sugeruje to poniższy Tweet organizacji, a także informacje, do których dotarliśmy. Bieliński ma niebawem podpisać kontrakt, a do ogłoszenia dojdzie jeszcze dziś lub jutro.

Skład AVEZ prezentował będzie się następująco:

Kamil „KEi” Pietkun
Kacper „Kylar” Walukiewicz
Piotr „nawrot” Nawrocki
Kuba „Markoś” Markowski
Paweł „byali” Bieliński
Jędrzej „Bogdan” Rokita – trener

Tagi:
AVEZ AVEZ Esport byali Paweł Bieliński
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze