Burn It All Down – znamy hymn Worlds 2021

29.09.2021, 14:27:44

Burn It All Down – to nowy tytuł oficjalnego hymnu zbliżających się Mistrzostw Świata w League of Legends. Riot Games wraz z premierą utworu zaprezentowało dziś wyjątkową animację promującą Worldsy 2021.

Jak nakazuje tradycja – przed najważniejszym wydarzeniem w rocznym cyklu League of Legends poznaliśmy piosenkę, która towarzyszyć będzie nam przez zbliżające się Mistrzostwa Świata. Za utwór odpowiedzialny jest PVRIS – pochodzący ze Stanów Zjednoczonych zespół wpisujący się w nurt alternatywnego popu.

Czym byłby jednak hymn bez wideo odpowiednio go obrazującego? Premiera Burn It All Down zbiegła się w czasie z opublikowaniem animowanego teledysku. A w tym pojawiła się istna plejada gwiazd League of Legends występująca podczas ubiegłych odsłon Worldsów. Mamy więc Vipera z EDward Gaming, ShowMakera spod szyldu DWG GIA czy reprezentanta Hanwha Life Esports – Chovy’ego.

To jednak nie koniec smaczków. W teledysku widzimy bowiem również zawodników, którzy do tegorocznych rozgrywek się nie zakwalifikowali. Wobec tego “symbolicznego” przedstawiciela na Worldsach wystawi choćby G2 Esports. Na ekranie pojawił się bowiem Rekkles. Ale również TSM z PowerOfEvilem w jednej z ról.

Tym razem utworowi nie towarzyszy premiera dodatkowego wydawnictwa w postaci piosenek zespołów znanych z uniwersum League of Legends – K/DA czy też True Damage. Nie zmienia to jednak faktu, że Riot Games ma za sobą iście muzyczny rok. Wystarczy wspomnieć, że pod ich szyldem wydano ostatnio instrumentalny album Sessions: Vi czy też płyty Pentakill III: Lost Chapter.

A to przecież nie cała twórcza działalność Riot Games. Wystarczy wspomnieć o nadchodzącej premierze serialu animowanego na Netflixie – Arcane.

Koko Worldsy Spoko – przegląd piosenki Worldsowej

Burn It All Down dostępne jest w najpopularniejszych serwisach streamingowych na świecie – choćby na YouTube czy w Spotify.

Fot. Riot Games

Tagi:
Burn It All Down Hymn PVRIS Riot Games Worlds 2021
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze