bullet girl w nowej organizacji. Polka dołączyła do FALKN

24.06.2020, 21:41:23

Julia „bullet girl” Kurzyńska znalazła nowego pracodawcę. Międzynarodową drużynę Polki wcielono bowiem w struktury szwedzkiej organizacji FALKN. Organizacji, którą reprezentowały w przeszłości inne zawodniczki znad Wisły.

Najbardziej utytułowana zawodniczka Counter-Strike: Global Offensive na początku 2020 roku rozstała się z Demise – organizacją, której barw broniła choćby na DreamHacku Showdown w Walencji. Polka ekspresowo znalazła sobie jednak esportowe zajęcie. Zaczęła bowiem wspomagać Team DeftFox.

Szybko okazało się jednak, że międzynarodowy skład poróżnił się z zarządem, wypisując się z klubu. – Po tym, jak nie mogliśmy dojść do porozumienia z właścicielem, postanowiliśmy nie przedłużać naszych kontraktów i rozstać się z Teamem DeftFox. W nadchodzących turniejach będziemy reprezentować inną organizację – poinformowała wówczas Ivelina „HellRose” Danova. Zawodniczki faktycznie nie traciły czasu na poszukiwania, reagując natychmiastowo.

Po niecałych czterech dniach „bezrobocia” ekipa bullet girl została ogłoszona drużyną FALKN. Szwedzką organizację w styczniu 2020 roku zasilił międzynarodowy zespół z dwoma Polkami na pokładzie. Mowa o Sylwii „sy$ce” Jędrzejczak oraz Natalii „Nati” Batog. – FALKN ma pomóc wyszlifować mój angielski i pokazać mi się na scenie międzynarodowejmówiła nam wówczas Jędrzejczak. Przygoda sy$ki i Nati z FALKN niespodziewanie się jednak zakończyła.

Skład FALKN:

  • Julia „bullet girl” Kurzyńska
  • Ivelina „HellRose” Danova
  • Vanessa „Nessa” Ahlström
  • Jennifer „Zietra” Karppinen
  • Sophia „Kim” Benfakir

Teraz barwy szwedzkiej organizacji reprezentować będzie natomiast Kurzyńska i jej koleżanki ze Szwecji i Francji. W nowych barwach dziewczyny wystąpią podczas Ambush Female Summer Cup oraz w kwalifikacjach do DreamHacka Showdown Summer.

Fot. Łukasz Twardowski

Tagi:
bullet girl FALKN
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze