Buld, Morfan i yaotziN oficjalnie w NOM

Buld, Morfan i yaotziN oficjalnie w NOM

06.09.2021, 09:32:17

Trójka byłych reprezentantów Ballisty Esports została wczoraj oficjalnie zaprezentowana w szeregach izraelskiej organizacji NOM Gaming. Michał „Buld” Sokal, Mateusz „Morfan” Świętochowski i Daniel „yaotziN” Roczniak rozpoczynają tym samym międzynarodową przygodę w składzie, który powinien mieć jednak biało-czerwony kręgosłup. 

Od rozpadu Ballisty Esports minęło już kilka ładnych tygodni. Początkowo podopieczni Daniela „yaotziNa” Roczniaka w delikatnie odmienionym składzie starali się znaleźć wspólnie nową organizację, jednak z czasem stało się jasne, że każdy z graczy pójdzie w swoją stronę. Dziś jesteśmy już pewni, że kolejnym etapem dla większości ekipy będzie izraleska organizacja NOM Gaming, którą można kojarzyć ze sceny Fortnite czy FIFA 2021.

W NOM Gaming u boku Michała „Bulda” Sokala i Mateusza „Morfana” Świętochowskiego zobaczymy co najmniej dwóch zawodników zza granicy. Początkowe doniesienia wskazywały, że w wyjściowym rosterze będziemy mogli oglądać Yarina „Xiviego” Gartziego, Emila „SemberNa” Semba oraz Yaniva „nightmareK” Ericssona. O ile dwóch pierwszy graczy rzeczywiście będzie rywalizować na serwerze, o tyle nightmareK został finalnie menadżerem formacji.

Wszystko wskazuje na to, że ostatni wolny fotel zajmie za to Grzegorz „GRUBINHO” Ryczko, którego do niedawna mogliśmy oglądać w szeregach Illuminar Gaming. Jeden z najbardziej utalentowanych zawodników znad Wisły przebywa aktualnie na testach w izraelskiej organizacji.

Skład NOM Gaming prezentuje się aktualnie w następujący sposób: 

  • Michał „Buld” Sokal
  • Mateusz „Morfan” Świętochowski
  • Yarin „Xivi” Gartzi
  • Emil „SemberN” Semb
  • Daniel „yaotziN” Roczniak (trener)

Fot. Ballista

Tagi:
Ballista Buld grubinho Morfan NOM Gaming SemberN Xivi yaotziN
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze