BTS – dla was jakiś koreański zespół dla nastolatek, dla nas półfinalista Pucharu Polski

07.11.2020, 11:56:02

Wczoraj po dwóch dość szybkich starciach w rundzie będącej wigilią wielkiego finału Trinity Force Pucharu Polski zameldowały się Real Betis i AGO ROGUE. Dziś w o przetrwanie w drabince przegranych powalczą natomiast K1ck, Piraci, 7more7 i nasze ukochane Gorące… to znaczy Płonące Garnitury.

Pierwszy pojedynek dnia w teorii miał być tylko przystawką przed wieczornym daniem głównym, jednak trudno było przejść obojętnie obok pojedynku Realu Betis i 7more7. To nie tylko starcie Pyrki z niedawnym pracodawcą. To miał być pojedynek, który wzbudziłby emocje w największym życiowym nudziarzu. Trudno jednak powiedzieć, że tak się wydarzyło.

Co prawda pierwsze wejście na Rifta przez długi czas wydawało się dość wyrównane i żadna z ekip nie mogła zdominować walki drużynowej czy zdobyć przewagi płynącej z innych źródeł, jednak tylko do czasu. Bo o losach całego pojedynku zdecydowało tak naprawdę jedno starcie. Do niego lepiej przygotowani byli zawodnicy BTS i w śpiewającym stylu przejechali się po przeciwniku, a kilka minut później trafili do jego bazy. A druga bitwa? Już bez żadnego charakteru. 25 minut, dominacja i wielki zawód 7more7. Na odkupienie win będzie jednak jeszcze okazja.

Nieco później na plac boju wstąpiły dwie najlepsze biało-czerwone formacje. AGO ROGUE i K1ck Neosurf spotkały się w nadwiślańskim klasyku tego roku i… nie dostarczyły fanom widowiska z prawdziwego zdarzenia. Szczerze? Scenariusz był bliźniaczy do pierwszej serii dnia.

Premierowa potyczka oscylowała w okolicach remisu, jednak gdy AGO ROGUE wrzuciło drugi bieg, podjęło Nashora i zeszturmowało bazę przeciwnika, wszyscy przecieraliśmy oczy ze zdumienia. Tak łatwe złamanie szeregów mistrza kraju? No ale nie ma co się dziwić, Czekolada trzeba pożegnać z klasą. Wyprawka do Ameryki musi być udana. Druga potyczka to brak jakiejkolwiek historii. AGO ROGUE po prostu było sobą. Wersją z finałów letniego European Masters. Do takiej ekipy nikt nie może mieć podjazdu.

Real Betis 2:0 7more7

AGO ROGUE 2:0 K1ck Neosurf

Wczorajsi przegrani otrzymają jednak dziś szansę na odkupienie swoich win. Rywale? 7more7 w walce o życie podejmie Płonące Garnitury, natomiast K1ck musi stawić czoła rozwścieczonym Piratom. W teorii obie strony zlatujące z górnej części drabinki powinny gładko wygrać swoje spotkania. Puchary rządzą się jednak swoimi prawami. Może za niedługo będziemy mówić o pięknym śnie Płonących Garniturów? 

Harmonogram na dziś:

  • 17:00 – K1ck Neosurf vs piratesports
  • 20:00 – 7more7 vs Płonące Garnitury
Tagi:
7more7 AGO ROGUE K1ck Neosurf piratesports Płonące Garnitury Real Betis Trinity Force Puchar Polski
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze