Bruness kolejnym elementem układanki PDW

25.05.2021, 19:02:55

Bruno “Bruness” Freund dołącza do Mateusza “Czajka” Czajki i od dziś oficjalnie reprezentuje PDW – nowej organizacji na polskiej scenie. Kolejnych reprezentantów tworu Olimpii “komedyji” Cichosz będziemy poznawać w najbliższych dniach.

Czym w ogóle jest PDW? Już abstrahując od memów, że dla każdego może być czymś innym – PDW to zupełnie nowa marka na rodzimym podwórku esportowym. PDW jest spuścizną po 7more7 Pompa Teamie, którego były już włodarz Sergiusz “Nitrozyniak” Górski musiał usunąć się w cień.

Wczoraj oficjalnie potwierdzono, że organizacja budująca się na fundamentach po zburzeniu Pompy przyjmie nazwę PDW. Wraz z ogłoszeniem o ambitnych planach zaprezentowano także sztab trenerski, a godzinę później pierwszego zawodnika. Był nim wspomniany Czajek, który przecież jeszcze niedawno miał przyjemność grania dla Pompy

Dziś do drużyny dołączył kolejny zawodnik, któremu Pompa w żadnym wypadku nie jest obca. Bruness był bowiem jedną z kluczowych postaci w “wyjeździe” drużyny na ubiegłoroczne EU Masters. Po rozstaniu z projektem Górskiego dołączył do K1ck, gdzie spędził ostatni split, jednak kariera znów pokierowała go na “stare śmieci”.

Dobór dwóch pierwszych zawodników jest nieprzypadkowy, bowiem Czajek i Bruness znają się jak łyse konie jeszcze z gry w Katastrofie Awionetki czy devils.one. Obaj Panowie mocno aspirują na angaż w silnym europejskim zespole, jednak najbliższy split spędzą pod banderą PDW, gdzie zadbają o wymarzony debiut nowej organizacji w Alior Bank Ultralidze.

Aktualny skład PDW wygląda następująco:

  • Mateusz “Czajek” Czajka – MID
  • Bruno “Bruness” Freund – DŻUNGLA
  • Adrian “Zetural” Dziadkowiec – TRENER
  • Marek “MenQ” Dziemian – ASYSTENT TRENERA

Kolejnych ogłoszeń powinniśmy spodziewać się w nadchodzących dniach.

Fot. Pompa

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze