Brazylijczycy z bootcampem na stadionie Legii – ESPORTÓWKA

09.06.2021, 09:55:41

Jedna z najnowszych nadziei brazylijskiego Counter-Strike’a – O PLANO – zawita już wkrótce w Polsce. Ekipa Vito “kNgV-” Giuseppe zatrzyma się w Warszawie, a dokładniej na stadionie stołecznej Legii, który posiada wydzieloną specjalną przestrzeń na bootcampy. To i inne ciekawostki, jednak tym razem też niezbyt przyjemne informacje w dzisiejszej ESPORTÓWCE.

Brazylijczycy zakochani w stadionie Legii?

Już wkrótce stadion Legii opanują reprezentanci O PLANO – drużyny, w której brazylijscy kibice pokładają ogromne nadzieje. Dlaczego drużyna zdecydowała się wybrać właśnie ten obiekt? Tego nie wiemy, jednak jakiś czas temu z przestrzeni do bootcampów na stadionie Legii korzystał również brazylijscy TeamOne. Brazylijczycy muszą po prostu kochać ten stadion.

NIP opuszcza gardę, a ESEA punktuje

Jeśli mielibyśmy porównać sytuację z poniższych wpisów do walki w ringu bokserskim, to wyglądałaby ona jak jednoznaczne zaproszenie do zmasakrowania szczęki. Nie wiemy, czy ludzie odpowiadający za media społecznościowe w NIP celowo chcieli podkręcić swoje zasięgi, czy po prostu nie ogarniają internetu. No ale wyszło jak wyszło. ESEA 1:0 NIP.

Wracaj nam do zdrowia, Magvayer!

Studio Polsat Games bez Ciebie nie będzie takie same. Wracaj nam do zdrowia i to jak najszybciej Tomeczku.

???

No szkoda.

Fot. DreamHack / Stephanie Lindgren

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze