Bój pomiędzy OG i Heroic daniem głównym dzisiejszego menu ESL Pro League

11.03.2021, 04:00:53

Walka o pierwsze przepustki do play-offów 13 sezonu ESL Pro League nabiera rumieńców. Już dziś o 12:00 zainaugurowany zostanie czwarty dzień zmagań w grupie A, gdzie, póki co, samodzielny prym wiedzie duńskie Heroic. Ze swoją byłą formacją spotka się po raz pierwszy Nikolaj „niko” Kristensen, który wspólnie z OG spróbuje skraść kolejne trzy punkty i zrównać się ze swoimi rodakami na czele zbioru.

Wczorajszą serię zmagań w ramach EPL-a, zgodnie z przewidywaniami, rozpoczęliśmy od względnie jednostronnego meczu pomiędzy OG i Renegades. Międzynarodowy kolektyw dowodzony przez Aleksiego „Aleksiba” Virolainena nie miał kłopotów z australijskim kopciuszkiem, który co prawda postawił ambitny opór podczas pierwszej połowy Inferno, ale później został już całkowicie zdominowany.

Zaskoczeń nie uświadczyliśmy także w starciu pomiędzy Heroic i FunPlus Phoenix. Świetna forma Ismaila „refrezha” Aliego pozwoliła na zaprezentowanie prawdziwej dominacji po stronie broniącej na Inferno, a na całkowity sukces Duńczyków przełożyła się też kiepska dyspozycja rywali, którzy popełniali sporo indywidualnych błędów. Niezwykle emocjonujący spektakl otrzymaliśmy z kolei w batalii pomiędzy BIG i Complexity. Niemcy najpierw popisali się świetnym powrotem, a później całkowicie zgnietli rywala. Na wyróżnienie zasługuje tu bez wątpienia genialny Nils „k1to” Gruhne, który wyglądał jak po załączeniu God Mode.

Dziś igrzyska zainauguruje z kolei Heroic oraz OG. Faworytem bez cienia wątpliwości będzie formacja dowodzona przez Caspera „cadiaNa” Møllera, ale nie można wykluczyć, że OG pokusi się o niespodziankę i zafunduje nam wyrównany bój. Nieco później plac boju ugości z kolei BIG i FPX, a po dzisiejszym spektaklu w wykonaniu Niemców nie mamy wątpliwości, że powinni oni zmielić niżej notowanego rywala. Na koniec dnia reprezentujący Complexity Justin „jks” Savage stanie naprzeciw swoim rodakom z Renegades i postara się o rehabilitację po porażce z formacją Johannesa „tabseNa” Wodarza.

Harmonogram dzisiejszych zmagań w ramach 13 sezonu ESL Pro League:

  • 12:00 – Heroic vs. OG
  • 15:30 – BIG vs. FunPlus Phoenix
  • 19:00 – Complexity vs. Renegades

Wszystkie mecze w ramach ESL Pro League wraz z polskim komentarzem możecie oglądać na oficjalnym kanale ESL Polska.

Fot. ESL / Jak Howard

Tagi:
BIG Complexity ESL Pro League FunPlus Phoenix Heroic OG Renegades
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze