MAD DOG’S PACT uzupełnia skład. bnox oficjalnie zastąpił Vegiego

07.05.2021, 12:59:38

MAD DOG’S PACT uzupełniło szeregi drużyny Counter-Strike: Global Offensive. Piątym zawodnikiem Wściekłych Psów został Bartek “bnox” Niebisz – były już reprezentant Pompa Teamu.

Testy nowego gracza PACT rozpoczęły się w jeszcze w kwietniu. To wówczas Arkadiusz “Vegi” Nawojski przestał pojawiać się w spotkaniach, a nieco później oficjalnie zakończył drugą przygodę z organizacją Marcina “padre” Kurzawskiego

Niestety, dziś nadszedł dzień, w którym nasze ścieżki się rozchodzą. Arku, dziękujemy Ci za ostatnie miesiące. Mamy nadzieję, że szybko znajdziesz dla siebie miejsce – pisali wówczas przedstawiciele klubu.

Po trzech tygodniach testów zarówno w kuluarach, jak i podczas oficjalnych meczów ligowych MAD DOG’S PACT ogłosiło w końcu, że Bartek “bnox” Niebisz zwiąże się z zespołem na dłużej. Dwudziestojednolatek kadrę Wściekłych Psów zasilił na mocy transferu z Pompa Teamem. Czarno-żółtych reprezentował od listopada 2020 roku. W okresie tym cieszył się ze srebrnych medali Flashe Super Slam, a także zaskakującego zwycięstwa w krajowych kwalifikacjach do Fantasyexpo Cup Spring.

Vegi oficjalnie poza MAD DOG’S PACT

Pierwszym sprawdzianem bnoxa po podpisaniu kontraktu będzie konfrontacja z Anonymo Esports w ramach dziewiątego sezonu LOOT.BET. Pojedynek zresztą o stawkę niemałą. Na meczowej szali znajduje się bowiem awans do fazy pucharowej rozgrywek. Wygrany przejdzie dalej, przegrany zostanie natomiast z niczym, odpadając z turnieju.

Przed MAD DOG’S PACT zresztą wiele wyzwań. Podopieczni Vincenta “VinSa” Jozefiaka znajdują się przecież w komfortowym miejscu play-offów ESL Mistrzostw Polski, a także obejmują pozycję grupowego lidera Polskiej Ligi Esportowej. Żeby tego było mało – sekcja rozpoczęła międzynarodowe zmagania ESEA Season 37: Advanced.

Mając na pokładzie Bartka i widząc, jakie posiada umiejętności, jesteśmy przekonani, że wspólne sukcesy to tylko kwestia czasukomunikują włodarze organizacji.

Skład MAD DOG’S PACT:

  • Dawid “lunAtic” Cieślak
  • Kacper “darko” Ściera
  • Jacek “minise” Jeziak
  • Kamil “Sobol” Sobolewski
  • Bartek “bnox” Niebisz
  • Vincent “VinS” Jozefiak – trener

MAD DOG’S PACT znajduje się aktualnie na dziewięćdziesiątym piątym miejscu w światowym rankingu prowadzonym przez HLTV.org. Zmiany mają doprowadzić zapewne do tego, aby Polacy wzbili się w klasyfikacji znacznie wyżej. 

Fot. MAD DOG’S PACT

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze