blacktear5 nowym zawodnikiem Anonymo Esports. BGG dołącza w roli analityka

blacktear5 nowym zawodnikiem Anonymo Esports. BGG dołącza w roli analityka

10.08.2021, 18:08:28

Punktualnie o godzinie 17:00 Anonymo Esports zaprezentowało nowego zawodnika dywizji CS:GO, który w wyjściowej piątce zajmie miejsce Kamila „KEia” Pietkuna. Świeżo upieczonym reprezentantem ANO bez większego zaskoczenia okazał się Piotr “blacktear5” Kasiński, który w przeszłości występował pod banderą takich formacji jak CLEANTmix, Pompa Team czy PGE Turów Zgorzelec. 

Pierwszego lipca 2021 roku Anonymo Esports oficjalnie poinformowało o przeniesieniu na ławkę rezerwowych jednego z oryginalnych członków utworzonej w styczniu dywizji CS:GO. Wystawiony na listę transferową został były reprezentant AVEZ – Kamil „KEi” Pietkun, a organizacja zapowiedziała zakrojone na szeroką skalę testy, które miały wyłonić nowego zawodnika. O ile w sieci pojawiały się plotki dotyczące takich graczy jak Paweł „reatz” Jańczak, Tomasz „phr” Wójcik czy Miłosz „mhL” Knasiak, o tyle ostatecznie w trykocie ANO zobaczymy Piotra „blacktear5a” Kasińskiego.

19-letni blacktear5 w przeszłości przewijał się przez niżej notowane polskie zespoły. W 2020 roku zaliczył on krótki epizod w CLEANTmix, z którego później przeniósł się do Pompa Team. Wiosną 2021 mogliśmy z kolei śledzić w szeregach PGE Turów Zgorzelec, z którym rywalizował w Polskiej Lidze Esportowej. Tym samym dla Kasińskiego angaż w Anonymo będzie oznaczać bez cienia wątpliwości największe wyzwanie w jego wciąż raczkującej karierze.

Organizacja zaprezentowała również nowe koszulki, a także poinformowała o nawiązaniu partnerstwa z firmą bukmacherską LV BET, która została jednym z głównych sponsorów marki. – Dziś robimy kolejny ważny krok organizacji witając na pokładzie LV BET. Sponsora z niesamowitą energią, za którym stoi sztab ludzi, z którymi współpraca już teraz jest czystą przyjemnością. Chcemy dać im możliwość kibicowania najlepszym i poczuć emocje które za tym idą, jednocześnie wypełniając wspólnie wyznaczone cele. Witamy! – mówił Mateusz „Sówek” Kowalczyk.

Podczas transmisji dowiedzieliśmy się również o zmianach wewnątrz zespołu. Dowodzenie w zespole przejmie Janusz „Snax” Pogorzelski, dla którego będzie to już kolejny powrót do tej konkretnej roli. Były reprezentant Virtus.pro zamierza przeorganizować nieco grę swojej ekipy. Organizacja zaprezentowała także analityka, którym został wyselekcjonowany Bartłomiej „BGG” Gawlas. 20-latek w przeszłości występował między innymi w SEAL Esports.

Aktualny skład Anonymo Esports w CS:GO prezentuje się w następujący sposób: 

  • Janusz “Snax” Pogorzelski
  • Paweł “innocent” Mocek
  • Wiktor “mynio” Kruk
  • Kacper “Kylar” Walukiewicz
  • Piotr “blacktear5” Kasiński
  • Adrian “imd” Pieper (trener)
  • Bartłomiej „BGG” Gawlas (analityk)

Fot. Maciej Kołek / Anonymo Esports

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najbardziej oceniane
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Akii
Akii
11 miesięcy temu

No trochę nie tak punktualnie XD