Bieliźniany Baron rozdaje majtki za darmo – ESPORTÓWKA

13.01.2021, 22:48:21

Poranna kawka odpalona, kotek siedzi nam na kolanach, zero potrzeb – można siadać do ESPORTÓWKI. Dziś w najbardziej abstrakcyjnym cyklu świata serwujemy opowieść o szansie na darmowe gacie Pablo Sabre od Pawła „delorda” Szabli, oficjalne oświadczenie twórców Cyberpunka i legendę o Magisku, który zabijał wzrokiem. Smacznej kawusi i miłego dzionka! 

Twórcy Cyberpunk 2077 wyrażają publiczną skruchę 

Marcin Iwiński, czyli jeden z dwóch założycieli CD Projekt RED w ponad pięciominutowym nagraniu opowiedział o wszelkich najważniejszych kwestiach dotyczących Cyberpunka 2077. Polski przedsiębiorca opowiedział o trudnościach studia związanych z pandemią, a także wyraził żal z uwagi na problemy, z jakimi spotkali się użytkownicy konsol starej generacji. W oświadczeniu znalazły się również informacje o przyszłości gry, a konkretnie zapowiedź aktualizacji i darmowych DLC.

Magisk zimnokrwisty morderca 

Na refleksję połączoną ze wspominkami z czasów AGO Gaming pokusił się Mateusz „Sówek” Kowalczyk, który przytoczył historię z udziałem TOAO i Magiska. Nas na szczeście przy okazji wywiadów wzrokiem nie zabijał, więc nie znamy tego uczucia.

Bokserkowy Magnat rozdaje ziemiaństwu majtki za darmolca i to nawet nie jest scam 

Trener, mówca, showman, playboy, przedsiębiorca, ale również filantrop. Paweł „delord” Szabla, który znany jest głównie z tego, że przewodzi świetnie prosperującemu domowi mody Pablo Sabre i trzyma pieczę nad akademią Fnatic, rozdaje za darmo swoje gacie. Sami chętnie wzięlibyśmy udział w konkursie, ale nie checmy wchodzić w paradę czytelnikom, więc bierzcie i noście z tego wszyscy.

Pierwszy Polak w top 1 Radianta

Szanse na 1 miejsce były 50/50, więc mogło być różnie. Jakub „Ayke” Smoczyński zaprezentował tak zwany mocarny grind i przynajmniej przez pewien czas będzie zasiadał na promienistym tronie.

Siema tu Polska, przejmujemy ten Berlin

Z cyklu obrazki, które sprawiają, że serce rośnie. Polska kolonia w Misfits zaprezentowała nam wczoraj wspólną fotkę, a my możemy jedynie powiedzieć, że panowie wyglądają całkiem świeżo.

EliGE ósmym najlepszym graczem globu według HLTV! 

Amerykanin z polskimi korzeniami podobnie jak przed rokiem został doceniony za świetną formę indywidualną. O ile wyniki Team Liquid były dalekie od ideału, o tyle Pan Jablonowski na przestrzeni całego roku pokazywał się z naprawdę fantastycznej strony, co zaowocowało genialnymi statystykami.

Fot. Ultraliga / Radosław Makuch

Tagi:
Cyberpunk 2077 delord Magisk Misfits Pable Sabre Sówek TOAO
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze