Bielany piątym zawodnikiem MAD DOG’S PACT

08.07.2021, 20:50:13

MAD DOG’S PACT oficjalnie potwierdziło zakontraktowanie Macieja “Bielany” Bilińskiego. Zawodnik, który od pewnego czasu wspierał zespół z pozycji stand-ina, wejdzie w buty Kamila “Sobola” Sobolewskiego.

Rozstanie Sobola z MAD DOG’S PACT ogłoszono 4 czerwca. Jedna z najbardziej perspektywicznych strzelb polskiego CS:GO ostatnich lat sama zaproponowała rozbrat ze składem. Zaledwie kilka dni po osiągnięciu wicemistrzostwa Polskiej Ligi Esportowej Sobolewski poinformował o problemach natury psychicznej będących oznaką zawodowego wypalenia.

Jest to w pełni moja decyzja spowodowana tym, że moje poczucie komfortu psychicznego od pewnego czasu podupada – i to z dnia na dzień. Potrzebuję odpoczynku od gry drużynowej, póki co na czas nieokreślony, gdyż nie wiem, ile czasu zajmie mi regeneracja i powrót do formy – pisał Sobol w oficjalnym oświadczeniu.

Od tego momentu kadrę Wściekłych Psów wspomagał Łukasz “splawik” Jahns spod szyldu PGE Turowa Zgorzelec, a także Bielany reprezentujący w przeszłości m.in. M1 EDEN. Jak się wreszcie okazało, to właśnie Biliński zadomowił się w sekcji na stałe. Dziewiętnastolatek otrzymał więc szansę rozwoju u boku doświadczony zawodników pokroju Dawida “lunAtica” Cieślaka, Kacpra “darko” Ściery czy Jacka “MINISE’A” Jeziaka. Nie bez znaczenia dla jego kariery będzie także możliwość współpracy z Vincentem “VinSem” Józefiakiem na pozycji szkoleniowca.

MAD DOG’S PACT uzupełnia skład. bnox oficjalnie zastąpił Vegiego

Moja przygoda z M1 skończyła się prawie półtora miesiąca temu, nie ukrywam, że początek sezonu totalnie przespaliśmy. Zaczynając od playoffów ESEA Advanced przegranych 0-2 w dosyć przykry sposób, przez kwalifikacje do ESL Mistrzostw Polski, lekkie przebłyski w SSS i Esport Tour i na koniec przegrane playoffy PLE DP, co uniemożliwiło nam awans do dywizji Mistrzowskiej. To na pewno nie było to, czego zarówno my, jak i zarząd organizacji, oczekiwaliśmy. Zdecydowaliśmy się przez to nie przedłużać współpracy. Mimo to czas z chłopakami na serwerze jak i poza nim będę wspominał pozytywnie i mam nadzieję, że nasz kontakt się utrzyma mimo braku funkcjonowania CS-owej drużyny tłumaczy kulisy rozstania z M1 EDEN Bielany.

Nie mieliśmy okazji tak naprawdę korzystać z pomocy psychologa, przez co czasami trudno było nam rozwiązywać niektóre spory. Może to by nas uratowało w trudnych momentach – dodał, kończąc pożegnalny wpis.

Skład MAD DOG’S PACT:

  • Dawid „lunAtic” Cieślak
  • Kacper „darko” Ściera
  • Jacek „MINISE” Jeziak
  • Bartosz „bnox” Niebisz
  • Maciej „Bielany” Biliński
  • Vincent „VinS” Jozefiak – trener

Oficjalny debiut MAD DOG’S PACT w odświeżonym składzie odbędzie się podczas Superpucharu Polskiej Ligi Esportowej. LAN-owy turniej zorganizowany zostanie na jednej z gdańskich plaż w sobotę 10 lipca. Cztery zespoły z polskiej czołówki powalczą wówczas o główną nagrodę w wysokości 25 tysięcy złotych.

Fot. MAD DOG'S PACT
Tagi:
Bielany MAD DOG'S PACT Sobol
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze