Biało-czerwona armia walczy o Flashpoint. W grze wciąż Anonymo czy StylDunów

21.04.2021, 12:26:39

Kolejny dzień, kolejny otwarty turniej kwalifikacyjny do dużego turnieju. Tym razem polskie zespoły ruszyły na podbój eliminacji do Flashpoint 3 i po zakończeniu pierwszego dnia nie mamy na co narzekać. W grze pozostaje bowiem wielu rodaków i z optymizmem czekamy na dzisiejsze zmagania.

Dwie pierwsze tury kwalifikacyjne do Flashpoint 3 nie ułożyły się pomyślnie dla biało-czerwonych. Wystarczy wspomnieć, że w zamkniętym etapie walki o główny turniej nie czeka teraz żaden Polak. To może zmienić się już jutro, bowiem po pierwszym dniu zmagań w walce o cel pozostaje wiele rodzimych ekip.

Nie brakuje formacji z samego topu, w końcu dziś przyjdzie nam oglądać chociażby Anonymo Esports. Z zaciekawieniem będziemy też spoglądać na poczynania MAD DOG’S PACT, które po rozstaniu z Arkiem “Vegim” Nawojskim kolejny raz korzysta z usług Bartosza “Bnoxa” Niebisza.

Ciekawie zapowiada się także polsko-polskie starcie w czwartej rundzie eliminacji. Illuminar Gaming, które ostatnich tygodni nie może zaliczyć do udanych, podejmie AVEZ Esport. Reprezentanci iHG jak wody potrzebują jakiegoś mniejszego sukcesu, który pomoże im się wyrwać z coraz głębszego dołka. Jak nie teraz, to kiedy?

W rywalizacji nie zabraknie najlepszej polskiej miksowej piątki. StylDunów to czarny koń każdego turnieju kwalifikacyjnego i mamy głęboką nadzieję, że podobnie będzie też w tym przypadku. Dziś o sukces może jednak być ciężko, wszak ekipa Pawła “byaliego” Bielińskiego zmierzy się z wysoko notowanym Copenhagen Flames.

A jak nie w pełni polskie piątki, to może zagraniczne kolektywy z rodzimymi akcentami? W grze o Flashpoint 3 wciąż utrzymuje się przecież MAD Lions Filipa “tudsoNa” Tudeva i Jakuba “kubena” Gurczyńskiego oraz cowana Gaming Michała “OKOLICIOUZA” Głowatego. Krótko mówiąc – będzie za kogo trzymać kciuki.

Pary meczowe na dziś:

  • 18:00 – MAD DOG’S PACT vs Bretonia
  • 18:00 – PGE Turów Zgorzelec vs żartownisie
  • 18:00 – Anonymo Esports vs Unicorns of Love
  • 18:00 – Illuminar Gaming vs AVEZ Esport
  • 18:00 – StylDunów vs Copenhagen Flames
  • 18:00 – los kogutos vs SekaczKrolewski
  • 18:00 – M1 EDEN vs GothGirlFanClub
  • 18:00 – MAD Lions vs Lyngby Vikings
  • 18:00 – cowana Gaming vs Aura Esports

Fot. GG League/Maciej Kołek / Radosław  Makuch

Tagi:
Anonymo Esports Flashpoint 3 Styldunow
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze