Bezbłędne Misfits. Zespół Vandera z bilansem 3-0 na start LEC

14.06.2021, 13:35:36

Oskar “Vander” Bogdan i jego kompanii z Misfits Gaming zakończyli super tydzień LEC na szczycie tabeli. Króliczki pozostały jedynym zespołem z czystym od porażki kontem.

Gracze Misfits Gaming otrzymali koszulki lidera po pierwszych trzech meczach letniego sezonu LEC. Króliczki nie potknęły się ani razu i są dziś jedynym zespołem, który nie poznał jeszcze smaku klęski. – Wreszcie dobra gra z odpowiednią kontrolą mapy – skomentował tuż po triumfie nad Vitality Vander.

Znamienne wydaje się być również to, kogo Vander i spółka ogrywali. Na liście ofiar polskiego supporta znajdują się bowiem SK Gaming, Fnatic i Team Vitality – trzy zespoły zamykające dziś klasyfikację. O ile jednak SK faktycznie właściwie nie zabrało głosu, jako jedyna sekcja marnotrawiąc każdą szansę, o tyle triumfów nad Pomarańczowymi i Pszczółkami lekceważyć najzwyczajniej w świecie nie można.

To Fnatic dla przykładu przerwało wczoraj zwycięską serię Rogue. Team Vitality z Oskarem “Selfmadem” Boderkiem wciąż może aktywować swój potencjał i wystrzelić w najmniej nieoczekiwanym momencie.

Tuż pod Misfits Gaming dość nieoczekiwanie uplasowali się reprezentanci Astralis, którzy zatrzymali się dopiero na barierze stworzonej przez MAD Lions. To właśnie ze Wściekłymi Lwami, ale też z G2 Esports i Rogue dzielą właśnie drugie miejsce w tabeli, z bilansem 2-1. Samuraje zdołali zapomnieć bowiem o bolesnej porażce z FC Schalke 04. Łotrzyki straciły z kolei szansę na krystaliczny bilans przez wpadkę z Fnatic.

Wyniki trzeciego dnia LEC:

  • FC Schalke 04 0:1 Excel Esports
  • Team Vitality 0:1 Misfits Gaming
  • MAD Lions 1:0 Astralis
  • SK Gaming 0:1 G2 Esports
  • Rogue 0:1 Fnatic

LEC powróci już 18 czerwca – tym razem w regularnym, dwudniowym charakterze. Wszystkie mecze letniego sezonu wraz z polskim komentarzem tradycyjnie obejrzycie na oficjalnych kanałach Polsat Games, między innymi w tym miejscu.

Fot. Riot Games / Michał Konkol

Tagi:
LEC Misfits Gaming Vander
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze