Bezbłędne Fnatic Rising delorda, solidne iHG – czas na drugi dzień Play-Inów EU Masters

Bezbłędne Fnatic Rising delorda, solidne iHG – czas na drugi dzień Play-Inów EU Masters

30.03.2021, 12:20:59

Po wczorajszych, szalonych zmaganiach nadszedł czas na drugi i jednocześnie przedostatni dzień Play-Inów podczas EU Masters. Spośród wszystkich rodzimych przedstawicieli najlepiej poszło Pawłowi “delordowi” Szabli, jednak niewiele gorzej poradzili sobie reprezentanci Illuminar czy też Polacy z Vitality.Bee, G2 Artcic i Mkers.

delord z czystym kontem

W sumie to tego się po cichu spodziewaliśmy, wszak wyłącznie Vitality.Bee miało stanowić dla podopiecznych rodzimego szkoleniowca jakiekolwiek wyzwanie. Twierdza R4V3Na jednak upadła, a w efekcie Fnatic Rising potrzebuje dziś tylko jednego triumfu, aby zapewnić sobie udział w jutrzejszych meczach o awans do głównego turnieju EU Masters. Powiedzmy sobie jednak szczerze – R4V3N i Tasz awans również mają niemal w kieszeni.

Illuminar wygrywa to, co musi

Przypominamy tylko, że Papa Tabachi wciąż czeka na przelew, a konto puste.

Niemniej Illuminar pokazało się wczoraj z tej dobrej strony. Jasne, niektóre z gier z początku przyprawiały o dreszcze, jednak finalnie udało się je zamykać pozytywnym rezultatem. I tylko Fresskowy nie dał polskiej formacji poszaleć. Sytuacja w tabeli jest jednak mocno wyrównana, wszak G2 Arctic poległo na innym froncie. Dziś nie ma więc miejsca na żadną pomyłkę.

Zwyroo też na plusie

Choć Mkers po pierwszym dniu Play-Inów EU Masters nie mogło pochwalić się czystym kontem, Artur “Zwyroo” Trojan nie może na wyniki swojej drużyny narzekać. Mkers współdzieli bowiem pierwszą pozycję w grupowej tabeli i z dodatnim bilansem pędzi po miejsce w kolejnej fazie walki o główny turniej.

Dzisiejsze zmagania rodaków na EU Masters rozpoczną się o godzinie 16:30. Jeszcze przed północą powinniśmy poznać pełny skład jutrzejszych serii o awans do właściwego turnieju. Transmisję z ciekawszych spotkań możecie znaleźć na oficjalnych kanałach Polsat Games, między innymi w tym miejscu.

Fot. Illuminar Gaming

Tagi:
delord EU Masters Illuminar Gaming
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze