Bejott, mrn i Riptorek powalczą w esportowym quizie!

26.01.2021, 16:25:48

Pierwszy esportowy quiz w 2021 roku wjeżdża na rejon. Punktualnie o godzinie 20:00 rozpocznie się ulubione show Polek i Polaków, które tym razem przeniesiemy do świata FIFY! O tytuł nowego eweszlackiego mistrza powalczą rodzime gwiazdy najpopularniejszego piłkarskiego symulatora. Na placu boju zamelduje się Bartosz „bejott” Jakubowski z Wisły All in! Games Kraków, Marcin „mrn” Szczes z Zagłębia Lubin i Kamil „Riptorek” Soszyński z Jagielloni Białystok. 

W quizie Weszło Esport testowaliśmy już wiedzę zawodników i ekspertów specjalizujących się w CS:GO, League of Legends oraz Rainbow Six: Siege, a dziś czas wypłynąć na niezbadane wody. Po raz pierwszy przeniesiemy się do świata FIFY, a pod gradobiciem (często abstrakcyjnych) pytań znajdą się jedne z najbardziej rozpoznawalnych postaci rodem z wirtualnych boisk. Kto wykaże się najlepszą pamięcią, ale też sprytem i szczęściem? O tym przekonamy się już wieczorem.

Dzisiejsza odsłona quizu stanie pod znakiem siedmiu kategorii. Na bejotta, mrna i Riptorka czekać będą: 

  • Cytaty znanych ludzi
  • Czarny Piotruś
  • Co to był za turniej?
  • Prehistoria
  • Ekstraklasa Games
  • Rybusy
  • Opowieści z LAN-ów

Zasady naszej zabawy pozostają niezmienne. Zawodnicy rozpoczynają quiz z dziesięciopunktowym dorobkiem, a za poprawną lub błędną odpowiedź dostają kolejno +1 i -1 punktów. Każdemu przysługuje również jeden telefon do przyjaciela, a na koniec wygrywa osoba, która zbierze najwięcej oczek.

Transmisja na żywo rozpocznie się o godzinie 20:00. Liczymy na obecność na czacie i wspólną zabawę!

Tagi:
bejott FIFA 21 mrn QUIZ riptorek Terp
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze