bejott i LisekHD w HEJTPARKU: „Liczę na konstruktywne pytania i hejt”

12.01.2021, 12:01:00

Kolejny raz w studiu Kanału Sportowego wysłuchać możemy reprezentantów sceny esportowej. Gośćmi Michała Pola w dzisiejszym HEJTPARKU będą bowiem Bartosz “bejott” Jakubowski oraz Robert „Lisekhd” Liszka związani ze sceną FIFA.

Jakubowski na co dzień reprezentuje barwy Wisły All in! Games Kraków, ale nie skupia się wyłącznie na esportowych wojażach. Karierę rozwija również na platformach streamingowych, regularnie transmitując swoją grę, a także tworząc szereg materiałów wideo. Robert „Lisekhd” Liszka swoją pozycję w środowisku buduje przede wszystkim na YouTube. Do tej pory na swoim kanale zgromadził 223 tysiące subskrypcji. 

Bardzo cieszę się, że będę mógł wystąpić w HEJTPARKU. Program poprowadzi Michał Pol, który w studiu Kanału Sportowego rozmawiał już  z delordem puki style’em, więc tematyka esportowa nie jest mu obca –  mówi nam Bartosz “bejott” Jakubowski.

– Liczę na konstruktywne pytania i hejt. Podczas streamów nie ma go wiele, więc może telefony od widzów nieco odmienią sytuację. Nasza obecność w programie skierowanym głównie do fanów sportu tradycyjnego to bardzo ciekawa szansa, by popularyzować esport – kontynuuje.

To nie pierwszy HEJTPARK, w którym goszczą esportowcy. Na fali odbywającej się w maju pukimanii Michał Pol do studia zaprosił ówczesnych reprezentantów K1CK Neosurf: Łukasza “puki style’a” Zygmunciaka oraz Pawła “delorda” Szablę. Rozmowa z wicemistrzami European Masters osiągnęła do tej pory prawie 220 tysięcy wyświetleń.

HEJTPARK z udziałem bejotta, Liskahd i Michała Pola wystartuje dziś o godzinie 20:00. Spotkanie śledzić możecie za pośrednictwem YouTube, a także na antenie Weszło FM. Tradycyjnie pytania zadawać będzie nie tylko prowadzący, ale również widzowie oraz słuchacze.

Ramówka Kanału Sportowego na tydzień 11.01 – 17.01. Fot Kanał Sportowy

Fot. Łukasz Twardowski
Tagi:
bejott HEJTPARK Kanał Sportowy LisekHD Michał Pol Wisła All in! Games Kraków
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze