behave odchodzi z Pompa Teamu: „Mam nadzieję, że mój plan na offseason wypali”

08.04.2021, 11:04:44

Marcin “behave” Pawlak opuścił szeregi 7more7 Pompa Teamu. Decyzja o odejściu dżunglera została podjęta za porozumieniem stron.

Za porozumieniem stron zdecydowaliśmy się rozwiązać kontrakt z Marcinem. Dziękujemy za wspólny Split, wszystkie wygrane mecze i rekordy prędkości na Udyrze, jednocześnie życząc powodzenia w przyszłych drużynach! – poinformowali przedstawiciele 7more7 Pompa Team, ogłaszając zakończenie współpracy z  głównym dżunglerem.

Pawlak reprezentował barwy 7more7 Pompa Teamu od grudnia ubiegłego roku. Do składu powołany został na czas piątego sezonu Ultraligi i potencjalnego występu w European Masters. 

Ostatecznie organizacja Sergiusza “nitrozyniaka” Górskiego zajęła jednak czwarte miejsce w Mistrzostwach Polski – po tym, gdy w sezonie regularnym zajęła trzecią lokatę – nie uzyskując tym samym promocji na międzynarodowe zawody. 

W międzyczasie behave tworzył przestrzeń w kadrze dla  Adriana „adriana” Jackowskiego. To on zastępował zawieszonego Pawlaka podczas czterech pierwszych meczów w lidze, a także zmieniał go w play-offach. Według oficjalnej bazy kontraktów umowa Jackowskiego z 7more7 Pompa Teamem oficjalnie wygasła jednak w marcu. Od tego czasu organizacja nie skomentowała przyszłości adriana. 

Aktualny skład 7more7 Pompa Teamu:

  • Sebastian „Color” Czyżyk – top
  • Marcin “Warszi” Surała – mid
  • Artur „Ather” Gnat – ad carry
  • Wojciech „Wojtuś” Świder – support
  • Adrian “Zetural” Dziadkowiec – główny trener

W zgodzie opuściłem Pompa Team po według mnie bardzo nieudanym splicie. Chciałbym podziękować staffowi za ten sezon, w którym sporo się nauczyłem, a także fanom Pompy za taki wspaniały doping. Dzięki za wszystko i mam nadzieję, że mój plan na offseason wypali – napisał behave w oficjalnym oświadczeniu.

Fot. Ultraliga
Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze