Bedoes ambasadorem FIFA 22!

Bedoes ambasadorem FIFA 22!

27.09.2021, 13:01:55

Bedoes został polskim ambasadorem FIFA 22. Raper we współpracy z EA Sports i The Collective od kilku dni testuje najnowszą odsłonę kultowej gry piłkarskiej.

Zaledwie tysiąc przedpremierowych egzemplarzy FIFA 22 trafiło do testerów projektu na całym świecie. Z posiadania jednego z nich cieszyć mógł się Bedoes. Bydgoski raper jako pierwszy i jedyny partner spoza branży esportu został bowiem okrzyknięty ambasadorem gry w Polsce. Wraz z otwartym niedawno The Collective przygotuje z tej okazji szereg tajemniczych akcji i materiałów wideo.

Jak pewnie wiecie, od kilku dni testuję przedpremierowo grę FIFA 22, a dziś nareszcie mogę poinformować o tym, że zostałem jej ambasadorem w Polsce. Chciałbym bardzo podziękować EA Sports za zaufanie i podarowanie mi jako jedynej osobie w Polsce, która nie jest profesjonalnym graczem, jednego z tysiąca egzemplarzy gry na cały świat zakomunikował za pośrednictwem Instagrama Bedoes.

– Niewiele mogę zdradzić na ten moment. To jednak tylko kropla w oceanie tego, co dla Was przygotowaliśmy razem z The Collective. Wielkie rzeczy w drodze – kontynuował.

The Collective to wspólny projekt Dariusza Mioduskiego i Pawła Sabarańskiego. Właściciel Legii Warszawa i współwłaściciel Grail Point uruchomili inicjatywę, która łączyć ma społeczności skupione wokół gamingu, sztuki, mody i sportu. Na otwarciu przestrzeni kreatywnej The Box pojawili się m.in. Taco Hemingway, Żabson, White 2115, Qry, Stasiak, Young Leosia, Oliwka Brazil i właśnie Bedoes.

Śmietanka rapu i gwiazdy Internetu podczas otwarcia The Collective

Od początku naszym zamiarem jest crossowanie różnych światów i łączenie ich w niesamowite projekty. Tym razem z pomocą przychodzi nam EA Sports i wraz z Bedoesem – pierwszą i jedyną osobą w Polsce spoza świata esportu, mieliśmy okazję przedpremierowo przetestować najnowsze, pełne wydanie FIFA 22 napisali z kolei przedstawiciele The Collective.

To nie pierwszy kontakt Bedoesa ze światem gamingu i esportu. Reprezentant SBM Label współpracował już z Riot Games, podkładając głos pod jedną ze skórek Ekko. Raper niejednokrotnie podkreślał zresztą przywiązanie do gier z serii FIFA, regularnie relacjonując pojedynki ze znajomymi w mediach społecznościowych. W 2020 roku o jego esportowo-gamingowych zajawkach rozmawiał z nami w ramach cyklu „Niedzielny gracz”.

FIFA 2022 swoją premierę miała 26 września 2021 roku. Gra funkcjonujena platformach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series, X/S, Xbox One, Nintendo Switch, Google Stadia i Microsoft Windows. Na okładce ponownie pojawi się Kylian Mbappé. Za polski komentarz odpowiadają Jacek Laskowski, a także Tomasz Smokowski. Współwłaściciel Kanału Sportowego przejął obowiązki po autorze kultowych w Polsce zawołań – Dariuszu Szpakowskim.

Niedzielny gracz: Bedoes

Fot. The Collective / Rafał Zacny

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze