Newsy
VALORANT

Beckham wjeżdża na scenę Valoranta. Guild kontraktuje czołowych graczy z Europy

21.10.2020, 14:18:55

Niedaleko pada Valorant od wejścia organizacji na giełdę. David Beckham i jego ludzie z Guild Esports zakontraktowali właśnie szanowany na europejskiej scenie skład Bonk.

Guild Esports krok po kroku realizuje plan zaistnienia w świadomości kibiców na całym świecie. Najpierw ogłoszenie inwestora z wielkiego świata piłki – Davida Beckhama. Następnie naturalne wciągnięcie do organizacji graczy FIFA, a także Rocket League – w tym mistrza świata. Po chwili – debiut na parkiecie londyńskiej giełdy. I wreszcie – wkroczenie na scenę drużynowego FPS-a.

Wkroczenie zresztą z przytupem. Bonk to być może zespół mniej imponujący od G2 Esports, ale szwedzki skład zdążył już w Europie namieszać. Na koncie nie ma co prawda żadnego tytułu mistrza (ach, to cholerne G2!), ale obecność w finałach Mandatory.gg Cup, LVL Clash 2 czy Absolute Masters pozwala mówić o nim, jak o jednym z najlepszych na Starym Kontynencie.

Guild to organizacja ze sporymi ambicjami, która jest na dobrej drodze do osiągnięcia wielkich rzeczy. Jestem dumny, że mogę być jej częścią. Zawsze cechowała mnie dążenie do sukcesu, przez co chcę stworzyć długofalowe dziedzictwo. Nasz zespół sprawdził się już na najwyższym poziomie. Teraz celem jest zostanie mistrzem świata – ogłosił Yacine “Yacine” Laghmari, nowy gracz Guild.

Skład Guild Esports:

  • Yacine “Yacine” Laghmari 
  • Malkolm “bonkar” Rench, 
  • Leo “Leo” Janneson 
  • William “draken” Sundin 
  • Filip “Goffe” Gauffin

Kadra Guild Esports składa się z pięciu Szwedów. Największym uznaniem cieszy się bezsprzecznie William “draken” Sundin, który w przeszłości reprezentował Ninjas in Pyjamas na scenie CS:GO. Malkolm “bonkar” Rench ma z kolei na koncie dwa tytuły mistrza świata w Paladins. Goffe pochwalić może się obecnością w CS-owych kadrach Wizards czy passions, a Yacine reprezentował swego czasu Begrip Gaming czy TEAM5. Leo jest natomiast młodą strzelbą bez większego doświadczenia. Ma zaledwie szesnaście lat.

Dołączenie do społeczności Valorant to doskonały krok dla Guild. Cieszymy się, że możemy rozszerzyć swoją działalność na nową i ekscytującą przestrzeń esportową. Valorant ma stać się wiodącą dyscypliną z globalnym zasięgiem i bogatą bazą fanów, między innymi ze względu na najlepszego w swojej klasie wydawcę Riot Games. Dzięki zakontraktowaniu nowych graczy Guild chce ugruntować swoją pozycję jako multidyscyplinarny biznes esportowy – komunikuje pozyskanie składu Carleton Curtis, prezes Guild.

Ruchem tym Beckham i spółka podkreślają chęć wbicia się do esportu w poważnym tego słowa znaczeniu. Większość organizacji piłkarzy ogranicza się bowiem do tytułów poza PC-towych. 

Fot. David Beckham

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze