BE League otwiera ligę biznesową. A EWESZŁO wchodzi w to bez zastanowienia!

21.01.2021, 10:01:38

Wielkimi krokami zbliżają się nowe rozgrywki przeznaczone dla środowiska biznesowego. Business Esports League w założeniu ma ułatwiać integrację pracownikom firm i prowokować ich do zdrowej rywalizacji w ramach pięciu tytułów. I wiecie co? Jako Weszło Esport chętnie z tego skorzystamy!

BE League otworzyło zapisy skierowane do graczy pięciu dyscyplin. Jak się okazuje, firmy swoją gotowość zgłaszać mogą nie tylko w ramach zmagań w Counter-Strike: Global Offensive czy League of Legends. Na liście konkurencji widnieją również FIFA 21, HaxBall i Clash Royale. Organizatorzy pomyśleli więc o fanach PC-tów, konsol, a także urządzeń mobilnych. 

Uczestnictwo w rozgrywkach to nie tylko świetna zabawa i okazja do budowania więzi w zespole dla pracowników, ale także innowacyjna platforma promująca marki w cyfrowym świecie – zaznacza BE League. W celu ekspozycji firm biorących udział w zmaganiach organizatorzy dostarczą dedykowane materiały do wykorzystania w mediach społecznościowych, a także poprowadzą cotygodniowy magazyn online. W tym podkreślać będą najbardziej emocjonujące momenty zmagań.

Pełna lista dyscyplin:

  • Counter-Strike: Global Offensive (5 na 5 na PC),
  • League of Legends (5 na 5 na PC),
  • FIFA 21 (3 na 3 na PlayStation 4),
  • HaxBall (3 na 3 na PC),
  • Clash Royale (3 na 3 na urządzeniach mobilnych)

Na liście ambasadorów Business Esports League widzimy nie tylko esportowych wyjadaczy. Z jednej strony projekt wspierać będą Fryderyk “Veggie” Kozioł, Robert “Lisek” Liszka i Łukasz “Prawus” Ganczewski. Z drugiej – swój udział zapowiedział już były reprezentant Polski i siatkarski mistrz świata – Krzysztof Ignaczak.

Gdy grałem jeszcze w siatkówkę, jedną z rozrywek w wolnych chwilach było dla mnie granie w CS:GO, Call of Duty czy Rainbow Six, także wiem z czym to się wiąże. To świetna zabawa, a dla biznesu także platforma do nawiązywania relacji i budowania więzi w zespole. Najważniejsze jest jednak zachowanie balansu. Pamiętajmy o aktywności fizycznej – po wspólnej grze na serwerze warto przenieść się na tradycyjne boiska i hale sportowe, aby tam kontynuować rywalizację – mówi Ignaczak z okazji startu projektu BE League.

Wypatrujcie na serwerach EWESZŁO!

Redakcyjnie z przyjemnością kontynuować będziemy tradycję rozwijaną w ramach projektu EWESZŁO&ZIOMY. Rękawicę podejmiemy oczywiście w dyscyplinie najbliższej naszym sercom – Counter-Strike: Global Offensive. Z uwagą śledźcie więc powołania do składu, sprawozdania meczowe i drużynowe perypetie. Kibicujcie nam w walce z – nie oszukujmy się – lepszymi od nas. Jako partner BE League wydarzenie wesprzemy ponadto z poziomu medialnego.

Zmagania potrwają trzy miesiące, a najlepsze drużyny biznesowe otrzymają zaproszenia na integracyjne wydarzenie dla finalistów. Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na  beleague.pl. Zapisy potrwają do 7 marca.

Fot. BE League
Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze