Batalion Polaków powalczy o kolejne punkty na EU Masters

Batalion Polaków powalczy o kolejne punkty na EU Masters

01.09.2021, 10:03:53

Maraton spotkań z udziałem Polaków na European Masters 2021 trwa w najlepsze. Jak umilić sobie pierwszy września i inaugurację roku szkolnego? Na przykład kibicując biało-czerwonym bijącym się o punkty w fazie grupowej turnieju głównego. Dziś o pierwsze zwycięstwo zwycięstwo ruszy AGO ROGUE, które na start musiało uznać wyższość Misfits Premier, a w akcji zobaczymy także między innymi PDW czy Jakuba „Cinkrofa” Rokickiego i jego kompanów z Karmine Corp. 

Wczorajszego wieczoru polscy fani League of Legends mogli zasypiać w dobrych nastrojach. W debiucie na EUM świetnie pokazało się PDW, które rozprawiło się z Tricked Esports. Podopieczni Adriana „Zeturala” Dziadkowca pomimo kwestionowanego draftu rozprawili się z premierowym rywalem, a chwilę później triumf mógł świętować także Dawid „Melonik” Ślęczka, który rozprawił się z Z10 ESHARK.

Drugie zwycięstwo z rzędu zaliczyło także Illuminar Gaming, które pokonało Pawła „delorda” Szablę i jego podopiecznych z Fnatic Rising. Tym samym wicemistrzowie Ultraligi znacząco przybliżyli się do awansu do fazy pucharowej. Swoje spotkania wygrali również Paweł „Czekolad” Szczepanik z mousesports oraz Jakub „Cinkrof” Rokicki z Karmine Corp.

Dziś jako pierwsi na serwerze zameldują się Polacy z Misfits Premier. Paweł „Woolite” Pruski i spółka postarają się potwierdzić mistrzowskie aspiracje w grupie A i wszystko wskazuje na to, że Anorthosis Famagusta Esports nie będzie dla nich trudnym rywalem. Tuż po nich na Rifcie pojawi się za to AGO ROGUE, które w potyczce z UCAM Esports Club poszuka pierwszych punktów w fazie grupowej.

Do boju kolejny raz ruszy także PDW. Mateusz „Czajek” Czajka i jego koledzy tym razem staną jednak w szranki z teoretycznie trudniejszym rywalem w postaci PENTA 1860 Esports. Marsz o obronę tytułu kontynuować postara się Cinkrof, który stanie naprzeciw Macko Esports, a kolejny dobry występ będzie chciał zanotować Czekolad, którego mouz zmierzy się z Vodafone Giants.

Harmonogram dzisiejszych meczów w ramach EU Masters: 

  • 16:30 – Anorthosis Famagusta Esports vs. Misfits Premier
  • 17:30 – AGO ROGUE vs. UCAM Esports Club
  • 18:30 – Movistar Riders vs. Tricked Esport
  • 19:30 – PDW vs. PENTA
  • 20:30 – Macko Esports vs. Karmine Corp
  • 21:30 – Vodafone Giants vs. mousesports

Wszystkie mecze w ramach EU Masters wraz z polskim komentarzem możecie oglądać na oficjalnych kanałach Polsat Games.

Fot. Michał Konkol / Misfits Premier

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze