Ballista z Fnatic, starxo z OG. Szóstka Polaków nadal w boju o VCT Masters

07.03.2021, 02:17:09

Wczorajszy wieczór zmagań w ramach VCT Challengers 3 skończyliśmy w kiepskich humorach. G2 Esports z Patrykiem „Patitkiem” Fabrowskim i Aleksandrem „zeekiem” Zygmuntem musiało uznać wyższość przeciwników z Dfuse Team i tym samym pożegnało się z szansami na przepustkę do fazy Masters. Dziś powody do świętowania spróbują nam dać zawodnicy Ballisty, a także Patryk „starxo” Kopczyński. 

Sobotnie zmagania rozpoczęliśmy od starcia pomiędzy Guild Esports i WAVE. Pomimo genialnych akcji w wykonaniu stand-inującego pod banderą niemieckiej organizacji Mathiasa „SEIDERA” Seidera, Szwedzi przez cały czas trzymali kontrolę nad przebiegiem potyczki, co poskutkowało istną dominacją. Piątka dowodzona przez Malkolma „bonkara” Rencha bez większych trudności wywalczyła awans do VCT Masters.

Z ogromnym uśmiechem na twarzy schodziliśmy z mapy numer jeden w batalii pomiędzy G2 Esports i Defuse Team. Wyśmienicie dysponowany Jacob „pyth” Mourujärvi  zapewnił swojej formacji gładki triumf na premierowej arenie, jednak z upływem czasu wyszczerzone zęby musieliśmy coraz to szybciej chować. Francuzi uporali się z międzynarodowym kolektywem na Ascencie, by na Bindzie postawić jedynie kropkę nad i.

Powody do radości nadal może nam dać sześciu biało-czerwonych. Punktualnie o 17:00 na serwerze zamelduje się Ballista Esports, która o awans na VCT Masters powalczy z faworyzowanym przez wielu ekspertów Fnatic. Kamil „baddyG” Granieczka i spółka będą starali się jednak udowodnić, że ich wysoka forma nie wynika z przypadku, a brytyjsko-bałkański kolektyw będzie dla nich jedynie kolejną relatywnie łatwą przeszkodą.

O 20:00 do boju ruszy za to Patryk „starxo” Kopczyński. Po szalonym starciu z Rix.GG formacja byłego reprezentanta THOSE GUYS spróbuje ponownie zaskoczyć świat i do listy swoich ofiar dopisać OG. Wiele może zależeć od indywidualnej formy Mehmeta Yağıza „cNeda” İpeka, jednak my jesteśmy dobrej myśli.

Harmonogram dzisiejszych meczów w ramach VCT Challengers 3: 

  • 17:00 – Ballista Esports vs. Fnatic
  • 20:00 – Raise Your Edge Gaming vs. OG

Wszystkie mecze w ramach europejskiego VCT wraz z polskim komentarzem możecie oglądać na oficjalnych kanałach Polsat Games.

Fot. Ballista Esports

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze