Ballista rozstała się z całą dywizją VALORANT

02.06.2021, 11:11:53

O ile już wczoraj na łamach eweszlo.pl informowaliśmy o rozstaniu Sebastiana „NEEXA” Treli ze składem występującym dotychczas pod banderą Ballisty, o tyle mało kto spodziewał się, że tego samego dnia z organizacją pożegna się reszta formacji. Podopieczni Daniela „yaotziNa” Roczniaka rozwiązali swoje umowy za porozumieniem stron i rozpoczęli poszukiwania nowego domu.

Jak grom z jasnego nieba spadła wczoraj wieczorem informacja o rozstaniu Ballisty Esports z całą dywizją VALORANTA. Kolektyw dowodzony przez Mateusza „Morfana” Świętochowskiego występował pod banderą organizacji od stycznia 2021 roku, a ich największym sukcesem był awans na pierwsze europejskie VCT Masters.

W marcu w szeregach organizacji pojawiła się jedna roszada kadrowa, na mocy której Sebastian „NEEX” Trela zastąpił w wyjściowej piątce Kamila „baddiegoG” Graniczkę. W kolejnych tygodniach formacja nie była jednak w stanie powtórzyć sukcesów i choć początkowo wydawało się, że zespół może potrzebować jedynie więcej czasu, to ostatecznie na horyzoncie pojawiły się kolejne zmiany.

Kilka godzin po informacji dotyczącej intencji NEEXA o opuszczeniu zespołu na profilach zawodników Ballisty pojawiła się informaca o rozstaniu z organizacją. Morfan i spółka podkreślili, że szukają co prawda nowego domu dla całego składu, jednak chętnie rozważą również indywidualne oferty.

Fot. Ballista

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze