Bądź fajny – bądź jak MAD Lions

01.08.2020, 12:22:11

W czasie gdy większość uznanych organizacji bije się o życie i oddech w LEC, MAD Lions wymyśla kolejne choreografie do pomeczowych celebracji. Może to jest sposób? Zakładać z góry, że się zwycięży. Młodociana przebojowość opanowała ligę i to nie jest już kwestia przypadku. Narodziła się nam nowa siła, z którą trzeba się liczyć.

Jedni motywują się godzinami i uskuteczniają medytację dla poprawienia koncentracji. Inni zarywają nocki dla treningów i chodzą z podkrążonymi oczami. Jeszcze inni wlewają w siebie hektolitry napojów kofeinowych, aby starczyło im sił na ostatniego scrima w dniu. A ci, którzy wszystkie te grupy dominują, po prostu dobrze się bawią.

I to jest chyba klucz do sukcesu – zabawa. To widzieliśmy u G2 Esports, gdy Ci dominowali całą Europę i pukali do drzwi, które mogą otworzyć tylko mistrzowie świata. To widzieliśmy niemal u każdej ekipy, która kiedykolwiek stworzyła coś, co można było nazwać choćby “małą erą”. Tak postrzegamy teraz zawodników MAD Lions. No sami spójrzcie.

To tylko jedna z wielu cieszynek, jakimi bawią nas Lwy po zwycięskich spotkaniach. A tych mają całe mnóstwo i jeszcze trochę, w końcu nie bez powodu znajdują się na czele ligowej tabeli. Czy podobne celebracje będziemy oglądać w trakcie fazy pucharowej? Jeszcze trzy tygodnie temu powiedzielibyśmy wam, że pewnie nie. Że dobra dyspozycja MAD Lions to tylko przypadek i siła formatu BO1, a serie BO5 ich zgubią. Teraz sami liczymy na to, że wcześniejsze przewidywania się nie sprawdzą. Tych gości po prostu nie da się nie lubić.

Również zostańcie fanami MAD Lions numer jeden.

Ciekawe tylko, co przygotowali na dziś. Bo chyba nikt nie wierzy w to, że zagubiony Pszczółki są jakimkolwiek zagrożeniem dla potężnych Lwów. Lwów, które lubią bawić się swoją ofiarą. A transmisję warto dziś odwiedzić nie tylko ze względu na MAD Lions, w końcu przed nami pojedynek G2 Esports z Fnatic. A takie mecze zawsze biją wszystkie rekordy.

Harmonogram na dziś:

  • 17:00 – Schalke 04 vs Origen
  • 18:00 – Excel Esports vs Misfits Gaming
  • 19:00 – SK Gaming vs Rogue
  • 20:00 – MAD Lions vs Vitality
  • 21:00 – G2 Esports vs Fnatic

Fot. LEC

Tagi:
Fnatic G2 Esports LEC MAD Lions
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze