baddyG dołączy do HEET

16.08.2021, 14:10:04

Jak udało się ustalić redakcji eweszlo.pl, Kamil „baddyG” Graniczka w końcu znalazł nowy dom. Jeden z najlepszym rodzimych graczy VALORANTA zasili szeregi węgierskiej organizacji HEET, która rozpoczęła proces przebudowy w międzynarodowy skład. Dla 20-latka będzie to powrót do rywalizacji drużynowej po niemalże czterech miesiącach przerwy, gdyż od momentu rozstania z Team Finest pozostawał on wolnym agentem. 

Saga transferowa z udziałem Kamila „baddyG” Graniczki w końcu dobiega końca. 20-letni strzelec znany z występów w Ballista Esports kilka miesięcy temu był przymierzany EXCEL, jednak ostatecznie w ekipie z Wielkiej Brytanii znalazł się Vincent „Happy” Cervoni Schopenhauer. Później wszystko wskazywało z kolei na to, że zasili on szeregi Alliance, jednak na ostatniej prostej zawodnik i organizacja nie porozumieli się w sprawie ostatecznych warunków umowy.

Według źródeł portalu baddyG w składzie HEET zastąpi jedną z węgierskich gwiazd w postaci Bence „DeadFoxa” Böröcza. Naturalne wydaje się, że były reprezentant Ballisty przejmie rolę entry i dalej będziemy oglądać na jego flagowych agentach. Wszystko wskazuje też na to, że pozyskanie polskiego strzelca nie będzie jedynym ruchem naszych sąsiadów, którzy planują również pozyskanie kolejnego gracza spoza Węgier, by dalej korzystać z sześcioosobowego rosteru.

Źródła informują, że wśród testowanych mają się znaleźć takie ksywki jak Erim „Mavera” Sasal, którego należy kojarzyć z występów w Oxygen Esports oraz Ričardas „Boo” Lukaševičius, który niedawno został przesunięty na ławkę rezerwowych Vodafone Giants. Drugą osobą, która miałaby się pożegnać z HEET jest Kevin „Barcode” Bana.

Nowy skład HEET powinien wyglądać w następujący sposób: 

  • Bence „szimpli” Soós
  • Dávid „specimen” Erdősi
  • Renátó „bzt” Bárányos
  • Gábor „crazyd33R” Német
  • Kamil „baddyG” Graniczka
  • Viktor „victorsoN”  Kovacs (trener)

Fot. Ballista

Tagi:
baddyG HEET
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze