b0i w miejsce steela. 100 Thieves zmienia przed kwalifikacjami do Mistrzostw Świata

b0i w miejsce steela. 100 Thieves zmienia przed kwalifikacjami do Mistrzostw Świata

28.09.2021, 11:54:40

Potwierdziły się plotki związane z odsunięciem od składu 100 Thieves Joshuy “steela” Nissana. W miejsce Kanadyjczyka wszedł główny rezerwowy drużyny – Aaron “b0i” Thao.

Od kilku dni w kuluarach sceny Valoranta mówiło się głośno o końcu współpracy steela i 100 Thieves. Plotki o zmianach w jednym z najlepszych formacji Valoranta w Ameryce Północnej ekspresowo znalazły swoje potwierdzenie. Nissan faktycznie wylądował na ławce rezerwowych organizacji. Powodem rotacji ma być m.in. niezadowalająca postawa indywidualna.

Z pomocą steela 100 Thieves stanęło na najwyższym podium First Strike’a, zgarnęło mistrzostwo VCT Challengers i zakwalifikowało się na VCT Masters Berlin, gdzie zostało wyrzucone za burtę przez Envy po bratobójczym starciu dwóch amerykańskich formacji.

Nie kończę swojej esportowej kariery. Nie jestem nawet tego bliski. Powrócę do VCT w sezonie 2022skomentował krótko sam zainteresowany za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Miejsce steela w głównym składzie 100 Thieves przejął b0i. Dwudziestoczterolatek związany w przeszłości z Andbox klub Matthew „Nadeshota” Haaga zasilił w lipcu bieżącego roku. Od tego momentu pełnił rolę głównego rezerwowego formacji. Na pierwsze poważne sprawdziany musiał czekać więc niespełna trzy miesiące.

Sprawdziany zresztą niemałej wagi. Przed 100 Thieves udział w turnieju ostatniej szansy, który zadecyduje o ich być albo nie być na zbliżających się Mistrzostwach Świata w Berlinie. Zmagania rozpoczną się 12 października, a rywalami Złodziei będą m.in. Version1, FaZe Clan czy XSET.

Skład 100 Thieves:

  • Spencer „Hiko” Martin
  • Nicholas „nitr0” Cannella
  • Peter „Asuna” Mazuryk
  • Aaron “b0i” Thao
  • Ethan „Ethan” Arnold
  • Johann „seven” Hernandez – rezerwa

To jednak nie koniec wzmocnień kadrowych. Z uwagi na to, że Thao opuścił ławkę rezerwowych, organizacja postanowiła wzmocnić drugie szeregi. Na miejsce głównego zmiennika zatrudniono więc Johanna „sevena” Hernandeza – Meksykanina mającego na koncie występy w niewiele znaczących ekipach Team Seam czy Zoomer Academy.

Fot. 100 Thieves

Tagi:
100 Thieves b0i steel
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze