Izako Boars dołącza do wyścigu. avis poza składem

Izako Boars dołącza do wyścigu. avis poza składem

04.01.2021, 19:45:01

Piotr “avis” Świerzyna opuścił szeregi Izako Boars. W składzie Dzików powstała więc luka, którą czym prędzej trzeba wypełnić. Organizacja Piotra “izaka” Skowyrskiego oficjalnie dołączyła więc do esportowego ruchu pt. “polska szufla”.

Nie podano powodu rozstania avisa z Izako Boars. Sam zawodnik z kolei nie skomentował jeszcze działania byłego pracodawcy nawet za sprawą oficjalnych kanałów społecznościowych.  Możemy domyślać się jednak, że organizacja zapragnęła dołączyć do wyścigu po najgorętsze nazwiska spośród wolnych strzelców, stwierdzając, że to właśnie Świerzynę będzie najłatwiej zastąpić.

Wciąż nie wiemy, kto wejdzie w buty avisa. Z drugiej strony – nie znamy również potencjalnego kierunku, w którym ten mógłby pójść. – Dziękujemy za współpracę i trzymamy kciuki za Twoje sukcesy na scenie esportowej. Do zobaczenia na serwerze! – czytamy po prostu na oficjalnym profilu organizacji.

Świerzyna kadrę Izako Boars zasilił w marcu 2020 roku. Do klubu dołączył po dwóch miesiącach testów, podczas których sztab szkoleniowy przyglądał się świeżej krwi nieznanej wcześniej na szczycie krajowej sceny. Razem z nim do formacji dołączyli również Hubert “Szejn” Światły oraz Kamil “Siuhy” Szkaradek. Transfer tercetu miał stać się rewolucją odmieniającą losy Dzików.

Ściągnęliśmy trójkę młodych zawodników, którzy wspólnie posiadają jedną, ale to bardzo ważną dla nas cechę – głód zwycięstwa. Z przyjemnością oglądamy ich mecze i to, w jak szybkim tempie rozwijają się pod okiem doświadczonych zawodników, pod postacią Hypera, TOAO oraz Exusa. Wierzymy, że z tym składem osiągniemy najlepsze wyniki w historii całej organizacji –  mówił wówczas Dawid Szymański z agencji Knacks.

Istotnie, Izako Boars w żadnej z odsłon nie wspięło się na tak wysokie miejsce w światowym rankingu. W sierpniu 2020 roku Dziki wzbiły się przecież na 47. lokatę klasyfikacji prowadzonej przez redakcję HLTV.org. Od tego momentu drużynie nie udało wzbić się jednak na wyższy pułap. Ba, nastąpił powolny, aczkolwiek konsekwentny zjazd na 70. pozycję.

Aktualny skład Izako Boars:

  • Mateusz “TOAO” Zawistowski
  • Konrad “EXUS” Jeńczeń
  • Kamil “Siuhy” Szkaradek
  • Hubert “Szejn” Światły
  • Bartosz “Hyper” Wolny  trener

W barwach Izako Boars avis zwyciężył Polish Esport Cup Fall 2020 oraz Esport Tour Pro Autumn 2020. Dotarł również do ćwierćfinału ESL Mistrzostw Polski oraz półfinału Polskiej Ligi Esportowej. 

Fot. Izako Boars
Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze