Ośmiornice podłożyły Spike’a. AVEZ Esport z drużyną VALORANT

Ośmiornice podłożyły Spike’a. AVEZ Esport z drużyną VALORANT

02.03.2021, 16:29:24

AVEZ Esport poszerza grono wspieranych zawodników. Warszawska organizacja podpisała dziś kontrakty z drużyną VALORANT.

Skład stworzony został wokół Adriana „henry’ego” Ryby, który do tej pory odgrywał w AVEZ Esport rolę streamera. Od dziś nazwać może się jednak pełnoprawnym graczem organizacji. W zespole obok niego widzimy ponadto Kamila „krytyqa” Dudka, Tomasza „shafiXa” Konarzewskiego, Adama „adm1ka” Siemieńca, a także Mateusza „doubbbta” Kapelę.

Do najbardziej rozpoznawalnych reprezentantów AVEZ należą bezsprzecznie krytyq i henry. Dudek znany jest m.in. ze swoich występów na scenie CS:GO w barwach ALSEN-Teamu czy Dr Pepper. Ryba z kolei oprócz bagażu streamerskiego posiada w swoim CV wyjazd na Majora razem z Vexed Gaming. Na najważniejszym turnieju sceny pojawił się jednak nie w roli gracza a analityka.

Zawodnicy trenują razem od dłuższego czasu i przygotowują się na najbliższe wydarzenia, w których weźmiemy udział. Z pewnością postarają się zaprezentować z jak najlepszej strony i dostarczą nam masę emocji i wrażeń! – czytamy w oficjalnym komunikacie wystosowanym przez organizację.

Skład AVEZ Esport:

  • Adrian „henry” Ryba
  • Kamil „krytyq” Dudek
  • Tomasz „shafiX” Konarzewski
  • Adam „adm1k” Siemieniec
  • Mateusz „doubbbt” Kapela

AVEZ Esport posiada ponadto reprezentantów na scenie Counter-Strike: Global Offensive, a także Rainbow Six: Siege. Zespół R6S przez ostatnie tygodnie aktywnie rywalizował w Polish Cup Winter, nie przedostając się jednak do fazy zasadniczej zmagań.

Fot. Zbiory prywatnie kozaków z nadmorskich głębin
Tagi:
AVEZ Esport krytyq
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze