AVEZ Esport powraca na scenę Rainbow Six: Siege

AVEZ Esport powraca na scenę Rainbow Six: Siege

03.01.2021, 09:29:52

AVEZ Esport nie wycofało się ze sceny Rainbow Six: Siege. Po niebyt udanym sezonie w Polish Masters Ośmiornice wracają do akcji, prezentując zupełnie odświeżony skład.

Na scenie Rainbow Six: Siege pojawili się w kwietniu 2020 roku. Ośmiornice wkroczyły wówczas na nieznane wcześniej tereny, by uczestniczyć w szumnie zapowiadanych rozgrywkach spod szyldu Polish Masters. Wzbiły się więc na falę inwestycji razem z devils.one, Actiną PACT czy Izako Boars.

Choć za sformowanie składu odpowiadał weteran pokroju Oskara „Magica” Skowronka, zespół zakończył zmagania na dalekim, szóstym miejscu w tabeli. Nie awansował tym samym nawet do play-offów, pozostawiając za sobą duży niedosyt.

Historia jest bardzo krótka. Zespół chciał wprowadzić zmiany i padło na mnie. Ostatecznie jednak planowane transfery nie doszły im do skutku, przez co AVEZ Esport nie awansowało nawet do play-offów. Jestem pewien, że jeśli gralibyśmy niezmiennym składem, udałoby nam się osiągnąć co najmniej TOP4. Inni gracze myśleli zresztą podobnie. Rozmawiałem z kilkoma z nich i otwarcie przyznali, że żałują podjętej decyzjimówił nam po czasie sam Magic.

Włodarze AVEZ Esport nie zniechęcili się jednak do inwestycji w tytuł ze stajni Ubisoftu. Po czterech miesiącach od zakończenia Polish Masters ogłosili przyjęcie zupełnie nowej formacji. Ostatecznie padło na sekcję AMBA FATIMA, w skład którego wchodzą m.in. Alek „A7s0n” Filipczuk czy Jan „malczyn” Małczyński.

Skład AVEZ Esport:

  • Alek „A7s0n” Filipczuk
  • Jan „malczyn” Małczyński
  • Karol „TheTiger” Kudrycki
  • Damian „PraZ” Pawlik
  • Jakub „Paladynnnnn” Balcerek

Jest nam niezmiernie miło przedstawić wam nasze najnowsze nabytki, które od dziś będą rywalizować pod banderą Ośmiornic na scenie krajowej oraz międzynarodowej. W ciągu najbliższych dni dowiecie się więcej na temat chłopaków za pośrednictwem najnowszych publikacji – czytamy w oficjalnym komunikacie prasowym.

Formacja stanęła na szczycie trzecich kwalifikacji do Rainbow Six Polish Cup Winter. Weźmie dzięki temu udział w off-seasonowej walce o nagrody z puli 20 tysięcy złotych. AVEZ Esport zameldowało się tym samym na liście uczestników obok m.in. devils.one, Invicta Gaming, Cromcodiles  czy Hummingbirds.

Fot. Ubisoft Polska
Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze