AVEZ, Dolej Miodu i tudsoN blisko zamkniętych kwalifikacji do IEM

29.08.2021, 01:32:11

Wczoraj gdzieś pod osłoną zamkniętych eliminacji V4 Future Sports Festival rozpoczął się otwarty turniej eliminacyjny do IEM Fall. A wraz z nim do walki ruszyło wiele krajowych ekip. Aż dwie z nich przetrwały pierwszy dzień zmagań i dziś powalczą o najważniejszy cel. Do tego grona z biało-czerwonych dołącza także Filip “tudsoN” Tudev, którego MAD Lions jest o krok od sukcesu.

AVEZ i MAD Lions o grę w zamkniętych kwalifikacjach

Jedno jest pewne – co najmniej jeden polski zawodnik przebrnie przez otwarty etap eliminacyjny. W pierwszym starciu o awans zmierzą się bowiem AVEZ Esport oraz MAD Lions. Ośmiornice wprawiły w zachwyt nas, a w osłupienie wszystkich dotychczasowych przeciwników.

To przecież po MAD DOG’S PACT prędzej spodziewalibyśmy się tak znakomitych rezultatów. Podopieczni Vincenta “VinSa” Jozefiaka przyjęli jednak kolejny kubeł zimnej wody na głowę i o sukcesie w kwalifikacjach do IEM Fall mogą zapomnieć. Ich losu na pewno nie podzielą “Ośmiornice”, które już teraz mogą mówić o udanym występie.

Dziś AVEZ zmierzy się z MAD Lions prowadzonym przez Jakuba “kubena” Gurczyńskiego. Triumfator tej serii zamelduje się w zamkniętych kwalifikacjach, natomiast przegrany zaprzepaści swój dotychczasowy dorobek. Na tym jednak występy biało-czerwonych się nie kończą.

Czy Doleją Miodu?

Dolej Miodu to nowy ulubiony miks wszystkich nadwiślańskich kibiców. Piotr “nawrot” Nawrocki w każdych kwalifikacjach zbiera wokół siebie istny gwiazdozbiór i tym razem nie było inaczej. Jego polecenia skrupulatnie wypełniają Wiktor “mynio” Kruk czy Kamil “KEi” Pietkun. 

Czy to jednak wystarczy, aby zagarnąć dla siebie miejsce w kolejnym etapie? Aby wykonać zadanie, Dolej Miodu musi zwyciężyć dziś w dwóch spotkaniach. Rywalizacja rozpocznie się od pojedynku BO1 przeciwko Fiend, a w przypadku zwycięstwa zakończy się serią BO3 z LDLC lub 777.

Harmonogram kwalifikacji IEM Fall na dziś:

  • 18:00 – AVEZ Esport vs MAD Lions
  • 20:00 – Dolej Miodu vs Fiend

Fot. Maciej Kołek / Anonymo

Tagi:
AVEZ Esport Dolej Miodu IEM Fall MAD Lions
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze