Av3k przed szansą na trzecie zwycięstwo z rzędu. Polak podejmie baSe w Quake Pro League
Newsy
POLSKI ESPORT
Pozostałe

Av3k przed szansą na trzecie zwycięstwo z rzędu. Polak podejmie baSe w Quake Pro League

21.06.2020, 18:54:49

Przed szansą na trzecie zwycięstwo z rzędu w ramach czwartego etapu Quake Pro League stanie dziś Maciej „Av3k” Krzykowski. Jedyny reprezentant Polski w prestiżowych rozgrywkach ma za sobą triumf nad Sebastianem „Spart1e” Siirą oraz Kirillem „cnz” Golubjovem, a dziś po przeciwnej stronie barykady spotka z kolei Alexandra „BaSe” Rybina.

2020 rok w wykonaniu Krzykowskiego to seria mieszanych rezultatów. Av3k zaliczył między innymi słaby drugi etap fazy zasadniczej Quake Pro League, aby później na LAN-owych finałach podczas IEM Katowice zaprezentować się z całkiem niezłej strony. Gdy rywalizacja przeniosła się do internetu, Polak zanotował wyniki pozwalające mu utrzymać się w połowie stawki, czego efektem był bezproblemowy awans do czwartego epizodu zmagań.

Ten Av3k rozpoczął w najgorszy możliwy sposób, bo od dotkliwej porażki 0:3 ze swoim odwiecznym rywalem – Alexeiem „cYpheRem” Yanushevskym. Słaby start nie zniechęcił jednak rodzimego zawodnika, który odpłacił się swoim fanom dzięki zwycięstwom nad wspomnianymi wyżej Spart1e oraz cnz. W obu potyczkach Krzykowski mógł się poszczycić rezultatem na poziomie 2:1.

Tym razem po przeciwnej stronie barykady zamelduje się Alexander „BaSe” Rybin. Rosjanin do tej pory zanotował w czwartym etapie przekonujące zwycięstwo 3:0 z cYpheRem, a także dotkliwą klęskę 0:3 z Adriánem „RAISY” Birgánym. Nasz sąsiad zza wschodniej granicy znajduje się w tabeli regionu EU/CIS na szóstej lokacie, mając przy tym samym taki sam dorobek punktowy co Av3k.

Początek meczu pomiędzy Krzykowskim oraz Rybinem został zaplanowany na godzinę 20:00. Niedzielny wieczór przy akompaniamencie zmagań z udziałem polskiego zawodnika możecie sobie umilić w tym miejscu.

Fot. DreamHack/ Jennika Ojala

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najbardziej oceniane
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
toFF
toFF
24 dni temu

Base? – serio-avatar lecisz-chyba, że T4 Bez rg jak swojego czasu z toxikiem-pozdrawiam Ostródę 😎:-)