Ather poza 7more7 Pompa Teamem. Rookie sezonu zawiesił karierę

10.04.2021, 11:01:50

Rozpad 7more7 Pompa Teamu trwa w najlepsze. Kolejnym zawodnikiem, który pożegnał się z organizacją, jest Artur „Ather” Gnat. Młody marksman zawiesił karierę.

Nie znamy oficjalnego powodu, który zmotywował Artura “Athera” Gnata do zawieszenia profesjonalnej kariery gracza League of Legends. Z komunikatu organizacji wynika jednak, że do podjęcia trudnej decyzji zmotywowały zawodnika sprawy prywatne. Nie wiemy, czy – a jeśli tak – kiedy Gnat powróci na scenę.

– Artur ze względów osobistych zdecydował się zawiesić swoją karierę aprofesjonalnego gracza. Życzymy Ci wszystkiego co najlepsze i liczymy, że jak najszybciej zobaczymy się znów na Summoner’s Rift! – poinformowali przedstawiciele 7more7 Pompa Teamu w oficjalnym oświadczeniu na Twitterze.

Strata dla 7more7 Pompa Teamu jest ogromna. Na przestrzeni piątego sezonu Ultraligi Ather zaskarbił sobie sympatię kibiców i ekspertów. Wszystko to za sprawą jego niebanalnych umiejętności, dzięki którym zyskał zresztą miano rookie sezonu. Nie jest tajemnicą, że w dużej mierze to właśnie dzięki Gnatowi drużyna uplasowała się na trzecim miejscu w fazie zasadniczej, a rozgrywki zakończyła tuż za podium.

To drugie rozstanie na przestrzeni zaledwie dwóch dni z 7more7 Pompa Teamem. W środku tygodnia z formacją pożegnał się Marcin “behave” Pawlak. Decyzja podjęta została za porozumieniem stron. 

W zgodzie opuściłem Pompa Team po według mnie bardzo nieudanym splicie. Chciałbym podziękować staffowi za ten sezon, w którym sporo się nauczyłem, a także fanom Pompy za taki wspaniały doping. Dzięki za wszystko i mam nadzieję, że mój plan na offseason wypali – komunikował wówczas behave w oficjalnym oświadczeniu.

Aktualny skład 7more7 Pompa Teamu:

  • Sebastian „Color” Czyżyk – top
  • Marcin “Warszi” Surała – mid
  • Wojciech „Wojtuś” Świder – support
  • Adrian “Zetural” Dziadkowiec – główny trener

Brak dżunglera i marksmana nie jest jednak jedynym problemem 7more7 Pompa Teamu. Ze słów Sergiusza “nitrozyniaka” Górskiego, a więc współwłaściciela organizacji, wynika, że jego konflikt z Riot Games eskalował do krytycznego poziomu. Istnieje spora szansa, że czarno-żółtych nie zobaczymy więc w kolejnym sezonie Ultraligi.

Fot. 7more7 Pompa Team
Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze