Astralis ogłosiło skład na Majora. Bubzkji poza podstawową piątką

Astralis ogłosiło skład na Majora. Bubzkji poza podstawową piątką

13.10.2021, 16:37:59

Kadrowych zawirowań w Astralis ciąg dalszy. Kiedy wreszcie wydawało się, że Lucas “Bubzkji” Andersen na dobre zagościł w składzie Astralis, powróciły dawne problemy. Demony przeszłości znów zaatakowały Duńczyka, a ten jest zdruzgotany. I nie można mu się dziwić.

Astralis zmarnowało jeden z największych talentów duńskiej sceny

Trzeba nazywać rzeczy po imieniu – Bubzkji był jednym z bardziej obiecujących zawodników na duńskiej scenie CS:GO. Mówiło się tak już dawno i można było rzucać takimi stwierdzenia do momentu jego przenosin do Astralis. W MAD Lions był prawdziwą maszyną do zabijania, więc wszystko wskazywało, że po przenosinach będzie podobnie. I może by było, jeśli Lucas otrzymałby szansę na grę.

Kadrowa nieporadność w Astralis zmarnowała mu najświetniejszy okres w karierze. Bubzkji był odrzutkiem, którego wpychało się na siłę do składu, lub umieszczało w najbardziej niechcianych miejscach. Kiedy jednak hegemonia Astralis została przerwana, a wielu zawodników było łączonych z przenosinami do innych klubów, Andersen na dobre wskoczył do wyjściowej piątki. A przynajmniej tak się wydawało.

Skład na Majora? Dzięki, Bubzkji, nie ma w nim dla Ciebie miejsca

Andersen jeszcze trzy dni temu bronił barw Astralis podczas IEM Fall. Minęło kilkadziesiąt godzin, a w oficjalnym składzie duńskiej formacji na PGL Majora go nie znajdziemy. Do drużyny powrócił bowiem jej kapitan – Lucas “gla1ve” Rossander. I wielu z was zapewne powie – to naturalny wybór. Jasne. Naturalny, ale niesmaczny. 

Zastanawia jedynie fakt, jak postąbiłoby Astralis w przypadku zwycięstwa na IEM Fall i uzyskania statusu Legendy. Wtedy odtrącenie Bubzkjiego równałoby się z utratą prawa rozpoczęcia zawodów na najpóźniejszym etapie. Tego jednak się już nie dowiemy. Pozostajemy z faktem, iż przez ostatnie tygodnie a nawet miesiące Bubzkji pracował na to, aby na Majorze zagrał ktoś inny. I trudno mu się dziwić, kiedy otwarcie mówi o tym, że jest zdruzgotany.

Skład Astralis na PGL Majora:

  • Peter „⁠dupreeh⁠” Rasmussen
  • Andreas „⁠Xyp9x⁠” Højsleth
  • Lukas „⁠gla1ve⁠” Rossander
  • Emil „⁠Magisk⁠” Reif
  • Philip „⁠Lucky⁠” Ewald
  • Danny „⁠zonic⁠” Sørensen – trener

Fot. Astralis

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze