Zgarnianie banów na czas? ArQuel bije nowe rekordy – ESPORTÓWKA

14.07.2021, 08:33:47

Jankos wymyślił dla G2 Esports receptę na niepopełnianie błędów przeszłości. xntentacion powrócił na Twitcha po ponadtygodniowych wakacjach z przymusu. ArQuel złożył aplikację do polskiej kadry na zbliżające się mistrzostwa świata w zgarnianiu banów na czas. PRAWUs odsłonił się przed Pawłem Książkiem i Januszem Kubskim. A ESPORTÓWKA znów otworzyła środowy poranek.

Zrobiłeś swoje – wyłysiałeś

Co według Marcina “Jankosa” Jankowskiego jest najlepszą receptą na to, aby nie popełnić błędów z wiosennego sezonu? Cóż – wystarczy zachowywać się na scenie inaczej, niż podczas ostatnich play-offów. Caps co prawda przywołał okropne wspomnienia, głośno odliczając, ale i tak zrobił swoje. Gość przecież wyłysiał, a podczas porażek z MAD Lions i Rogue mógł pochwalić się nielichą czupryną.

Cholera, G2 Esports wraca na tron. 

Kto powrócił? To musisz wiedzieć

Po tygodniu, 21 minutach i 46 sekundach na Twitcha powrócił król. Choć złośliwi powiedzieliby, że przecież i tak niewiele się przez to zmieni, bo xntentacion tak czy siak częściej niż na streamach będzie przegrywał niemałe sianko podczas pokera z Frizem. 

Mistrzostwa świata w zgarnianiu banów na czas

Powrócić nie zdołał z kolei ArQuel. Wyobrażacie sobie? Gość po ponad tygodniu znów może powrócić na Twitcha, ale wytrzymuje zaledwie kilka godzin. Złośliwi zapytaliby powiedzieliby pewnie, że Krzysztof jako jedyny potrafi zgarnąć bana w trakcie trwania poprzedniego. I w sumie nie można byłoby zarzucać im złośliwości.

FAKTY.

Czy PRAWus jest spełniony?

Takiej rozmowy z Łukaszem “PRAWUsem” Ganczewskim jeszcze nie słyszeliście. Paweł Książek i Janusz Kubski zajrzeli w głąb duszy tego, który skomentował wygranego przez Virtus.pro Majora, a po latach usunął się w cień. Anegdoty, anegdoty, anegdoty.

Gry zmieniające życie

Od StarCrafta: Brood War do Counter-Strike’a: Global Offensive. A jaka jest wasza lista gier, które odcisnęły na waszym życiu piętno zmiany, rozwoju, zawodu?

Tagi:
ArQuel ESPORTÓWKA Jankos PRAWus xntentacion
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze