Arcymistrz Rybson bezlitosny dla rywali – ESPORTÓWKA

11.01.2021, 08:21:09

Cytując znakomitego szachistę – JASNA DUPA. Piękny to był turniej i nie zapomnimy go nigdy. Artur „Rybson” Gębicz znany w niektórych kręgach jako GM Myself zaprezentował tak zwaną „formę mutant” i święcił triumf podczas turnieju OPTIONS ESPORTS. Co oprócz tego słychać w wielkim świecie? Zapraszamy na ESPORTÓWKĘ! 

Król jest jeden, a jego imię Rybson

Cóż to był za dzień w wykonaniu Rybsona. Swoje półfinałowe starcie Gębicz rozpoczął od wyniku 0:2 i przegapienia co najmniej dwóch matów na swoją korzyść, ale psycha była wczoraj twarda. Pełny reverse sweep i awans do finału, w którym czekał będący w nieziemskiej formie Michał „Avahir” Kudliński. I choć komentator Polsat Games rozpoczął zmagania lepiej, to ostatnie słowo należało do Ryby.

Fraud in Brazil

Gabriel „FalleN” Toledo został oficjalnie zakontraktowany przez Team Liquid, a na światło dzienne wypływają brudy. Co prawda nie wiemy, czy Brazylijczyk dostał dodatkowe sto tysięcy dolarów, czy też nie, ale jednego jesteśmy pewni – pewnym osobom po prostu takie szczeniackie przepychanki na Twitterze nie przystoją.

Weteran w formie

Na kanale Grzegorza „SZPERA” Dziamałka pojawiła się kompilacja jego najlepszych akcji w 2020 roku. Za produkcje odpowiedzialny jest Jeremi Śpiewak, a do porannego Espresso nie polecamy dziś nic innego.

Magisk wybrany 11 najlepszym graczem globu wg. HLTV

Emil „Magisk” Reif ma za sobą naprawdę świetny rok. Reprezentant Astralis nie tylko był solidnym fundamentem duńskiej formacji, ale też zawodnikiem, który zaliczył ogromny rozwój i poszerzył swój wachlarz zalet o umiejętności prowadzenia gry. Chapeau bas panie Reif.

Fot. Ultraliga

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze