Anonymo znów w komplecie. Demho wypełnia lukę po myniu

25.08.2021, 17:47:02

To już drugi raz, kiedy Anonymo ogłasza swój oficjalny skład na najbliższy sezon. Po zakontraktowaniu Piotra “blacktear5” Kasińskiego wydawało się, że to koniec przetasowań w gronie podopiecznych Adriana “imd” Piepera. Niedługo potem z gry w wyjściowej piątce zrezygnował jednak Wiktor “mynio” Kruk, a dziś jego miejsce zajął Patryk “Demho” Tomaszewski.

Zmiana za zmianą

Z jednej strony w drużynie Anonymo nie spodziewaliśmy się absolutnie żadnych zmian. Drużyna przecież wyglądała stosunkowo dobrze, a na tle pozostałych rodzimych formacji nawet się wyróżniała. Dziś jednak wiemy już, że do najbliższego sezonu drużyna przystąpi w zupełnie nowej konfiguracji.

Nie tak dawno z gry w głównym składzie zrezygnował mynio, który w poprzednich miesiącach pełnił rolę prowadzącego. Ciężar dowodzenia z jego barków miał zdjąć Janusz “Snax” Pogorzelski, jednak po dłuższym namyśle Kruk postanowił odsunąć się w cień. Tym samym w Anonymo powstał dodatkowy wakat.

Anonymo podobnie jak w przypadku zatrudnienia Kasińskiego postawiło na młododzieńczy wigor. Na scenie nie brakuje przecież doświadczonych zawodników, którzy byliby pewnym punktem w drużynie. To jednak Ci mniej doświadczeni gracze mogą w przyszłości wyprowadzić skład na jeszcze wyższy poziom.

Skład Anonymo Esports uzupełnił Patryk “Demho” Tomaszewski, kojarzony między innymi z gry w CLEANTmix czy Pompa Teamie. To nie tak dawno wraz z byłymi reprezentantami nieistniejącej już organizacji Szymona “Isamu” Kasprzyka wywalczył on awans do ESL Mistrzostw Polski. I w walce o krajowy piedestał się pojawi, jednak pod zupełnie innym szyldem.

Skład Anonymo Esports wygląda obecnie następująco:

  • Janusz „Snax” Pogorzelski
  • Paweł „innocent” Mocek
  • Kacper „Kylar” Walukiewicz
  • Piotr „blacktear5” Kasiński
  • Patryk „Demho” Tomaszewski
  • Adrian „imd” Pieper – trener

Fot. CLEANTmix

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze