Anonymo znów testuje. “Chcemy upewnić się, w którym kierunku iść”

Anonymo znów testuje. “Chcemy upewnić się, w którym kierunku iść”

30.09.2021, 09:36:36

Anonymo Esports kurczowo trzyma się swoich założeń. Te przy wyciągnięciu ręki do Piotra “blacktear5” Kasińskiego mówiły bowiem o okresie próbnym, a nie stałym zatrudnieniu. I ten właśnie dobiegł końca. Organizacja rozpoczęła zatem testy nowych zawodników, aby upewnić się, czy wszystko zmierza w odpowiednim kierunku.

– Przez następne dni będziemy testować zawodników do głównego składu. Stąd dzisiejszy brak Blackteara5 na treningach. Okres próbny dobiega końca i chcemy się upewnić, w którym kierunku chcemy iść jako team – poinformował na Twitterze Mateusz “Sówek” Kowalczyk, CEO Anonymo Esports.

blacktear5 pod skrzydło Anonymo dołączył w pierwszej połowie sierpnia. Już wtedy wiedzieliśmy jednak, że dołącza on do składu na zasadzie testów, a nie stałego zatrudnienia. Nie powinna zatem dziwić decyzja drużyny i zarządu o dalszych testach, wszak ostatnie wyniki do zachwycających nie zależały.

Anonymo z Kasińskim co prawda zdołało osiągnąć fazę pucharową ESEA Premier, jednak nie to zapewne było głównym założeniem i celem, który obrała sobie ekipa. Wszyscy pamiętamy bowiem dotkliwą serię porażek w zamkniętych kwalifikacjach do IEM Fall. Anonymo zmarnowało wiele szans na awans i nie miało na to żadnego usprawiedliwienia poza krótkim okresem współpracy z dwoma zawodnikami.

Na tę chwilę nie mamy pewności, kto przebywa na testach w Anonymo Esports, ani ile one potrwają. Można się jednak domyślać, że tożsamość piątego ogniwa drużyny poznamy przed 12 października. Wtedy bowiem wystartuje faza pucharowa ESEA Premier, w której główną nagrodą będzie upragniony awans do ESL Pro League.

Fot. Anonymo Esports / Maciej Kołek

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze