Anonymo zniszczyło x-kom AGO w hicie ESL MP. Snax i spółka na czele tabeli

Anonymo zniszczyło x-kom AGO w hicie ESL MP. Snax i spółka na czele tabeli

12.04.2021, 23:35:26

Wiele wskazywało na to, że starcie pomiędzy Anonymo Esports oraz x-kom AGO będzie wyrównanym pojedynkiem, jednak ostatecznie dotychczasowi liderzy nie pokazali się z równie dobrej strony co w poprzednich spotkaniach. Janusz „Snax” Pogorzelski i jego kompani zdemolowali podopiecznych Mikołaja „miniroxa” Michałkowa i tym samym – przynajmniej do wieczora – objęli prym w ligowej tabeli. 

O ile pierwsze rundy w starciu pomiędzy x-kom AGO i Anonymo Esports nie zwiastowały aż takiej demolki, o tyle i tak relatywnie szybko każdy zaczął zdawać sobie sprawę, że to podopieczni Adriana „IMD” Piepera będą dyktować warunki gry. Paweł „innocent” Mocek i jego kompani konsekwentnie powiększali swoją przewagę, co pozwoliło im zakończyć Nuke’a po dość szybkim boju. Damian „Furlan” Kisłowski i jego kompani niewiele więcej byli w stanie ugrać zresztą na Vertigo, gdzie ostatecznie oglądaliśmy rezultat 16:8 na korzyść formacji Snaxa.

Szóstą kolejkę zainaugurował zresztą nie mniejszy pogrom, gdyż Wisła All in! Games Kraków była praktycznie bezlitosna dla reprezentantów Tarczyński Protein Team. Komplet punktów na swoje konto dopisał także Wiktor „TaZ” Wojtas i jego kompani z HONORIS, którzy po dwóch bardzo zaciętych mapach pokonali Pompa Team 16:13, 16:13.

Już dziś prowadzenie w ligowej tabeli z rąk Anonymo wyrwać może z kolei Izako Boars. Piątka dowodzona przez Mateusza „TOAO” Zawistowskiego będzie bez dwóch zdań faworytem w potyczce przeciwko Team ESCA Gaming, jednak nie można wykluczyć, że koguty wydziobią dzikom kilka punktów. Dodatkowo będziemy również świadkami ciekawie zapowiadającego się meczu pomiędzy IHG oraz MAD DOG’S PACT.

Harmonogram dzisiejszych meczów w ramach ESL MP: 

  • 18:30 – Illuminar Gaming vs. MAD DOG’S PACT
  • 20:30 – Izako Boars vs. Team ESCA Gaming

Fot. Anonymo Esports / Maciej Kołek

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze