Anonymo zaprezentowało skład! Papier ugięty pod ciężarem nazwisk

17.01.2021, 20:43:29

Czekaliśmy wystarczająco długo, jednak wreszcie zasłużyliśmy, aby oficjalnie poznać prawdę. Anonymo zaprezentował skład swojej sekcji CS:GO. I powiemy szczerze – na papierze wyglądają jak idealny przepis na sukces. Jak będzie w rzeczywistości? Przekonamy się już niebawem, bo na debiut nie musimy długo czekać.

Pora na konkrety, a te mogą być nieco zaskakujące. Skład Anonymo nie jest bowiem klasyczną układanką z pięciu grajków. Z komunikatu wydane przez organizację dowiadujemy się, iż drużyna posiada aktualnie czterech potwierdzonych graczy, trenera, a także dwóch stand-inów, którzy będą wspomagać zespół w najbliższych turniejach.

I tak prezentacja drużyny rozpoczyna się od dwójki, o której wiedzieliśmy tak naprawdę od samego początku, zanim poznaliśmy jakiekolwiek szczegóły odnośnie całego projektu. Kamil “KEi” Pietkun i Kacper “Kylar” Walukiewicz to dwójka, bez której nie powinno rozpoczynać się budowy polskiej ekipy, która w przyszłości ma coś znaczyć na międzynarodowej scenie.

Dalej wciąż bez niespodzianki – trójką w Anonymo został Janusz “Snax” Pogorzelski, który wędruje do nowej organizacji wprost z Illuminar Gaming, podobnie jak Mateusz “Sówek” Kowalczyk i Adam “Jotosha” Kozierowski. O angażu tych wszystkich osób wiedzieliśmy jednak od dawna.

Podobnie spodziewaliśmy się zatrudnienia Wiktora “mynio” Kruka, którego transfer z Wisły All in! Games Kraków potwierdzaliśmy już wczoraj. Wszystkich zawodników za rączkę będzie prowadzić Adrian “imd” Pieper, no ale to też było wiadomo już od kilku dni. Gdzie więc szukać niespodzianek?

Na ostatnim miejscu w składzie, które na tę chwilę dzielić między sobą będą Mikołaj “mouz” Karolewski i Paweł “innocent” Mocek. Skąd ta decyzja?

***

– Z całego serca pragniemy podziękować Mikołajowi „Mouz’owi” Karolewskiemu za stand-inowanie w MDL’u, ponieważ tylko dzięki niemu jesteśmy w stanie wziąć udział w zbliżających się rozgrywkach ESEA Season 36 Premier Division napisało na swoim Facebooku Anonymo.

– Kamil „KEi” Pietkun i Kacper „Kylar” Walukiewicz zasilą sekcję strzelców. Snajperem operacyjnym zostanie nie kto inny, jak Janusz „Snax” Pogorzelski. Wiktor „mynio” Kruk poprowadzi chłopaków do wirtualnego boju jako dowódca, a Paweł „Innocent” Mocek oraz Mikołaj „Mouz” Karolewski wspomogą skład dodatkową sztuką broni jako zmiennicy. Zordonem całej grupy zostanie zakomunikowany już Adrian „IMD” Pieper – czytamy we wpisie.

W długim wpisie zaznaczono także, iż organizacja ma nadzieję skompletować ostateczną piątkę z wyżej wymienionych zawodników, dlatego ewentualnych roszad nie powinniśmy się już spodziewać.

Drużyna przebywa teraz na bootcampie i przygotowuje się do wspomnianych rozgrywek. Poza ESEA MDL Anonymo wystąpi też w zbliżających się kwalifikacjach do DreamHacka Open January 2021, które rozpoczną się już za 3 dni.

Skład Anonymo

  • Kamil “KEi” Pietkun
  • Kacper “Kylar” Walukiewicz
  • Janusz “Snax” Pogorzelski
  • Wiktor “mynio” Kruk
  • Mikołaj “mouz” Karolewski – stand-in
  • Paweł “innocent” Mocek – stand-in
  • Adrian “imd” Pieper – trener

Po więcej informacji dotyczących krajowej szufli zapraszamy do naszego Skarbu Kibica, który znajdziecie w tym miejscu.

Fot. Games Clash Masters / Michał Konkol / Illuminar Gaming / Maciej Kołek

Tagi:
Anonymo skład imd innocent KEi Kylar mouz mynio Snax
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najbardziej oceniane
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Trwkr
Trwkr
1 miesiąc temu

Słabe zachowanie z ogłoszeniem transferu MYNIA zanim do niego faktycznie doszło.