Anonymo zadebiutuje dziś w nowym sezonie ESEA Premier

Anonymo zadebiutuje dziś w nowym sezonie ESEA Premier

01.09.2021, 11:46:05

Choć los przydzielił ich do jednej grupy, dziś zmierzą się z zagranicznymi przeciwnikami. Anonymo Esports i Wisła All in! Games Kraków stają dziś do walki o niezwykle ważne punkty w ESEA Premier. Sezon co prawda dopiero się rozpoczyna, jednak nawet na tym etapie nie można pozwolić sobie na porażki.

Polska kontra Hiszpania

Skład po radykalnej przebudowie kontra inny skład po radykalnej przebudowie? Brzmi uczciwie. Anonymo Esports o lepszym rywalu w swoim pierwszym starciu tego sezonu ESEA Premier marzyć nie mogło. Movistar Riders – podobnie do polskiej ekipy – nie tak dawno przebudowało główny skład.

Dzisiejsi przeciwnicy Polaków postanowili wrócić do w pełni hiszpańskiej ekipy, po tym jak główny skład opuścił niesforny Owen “smooya” Butterfield. Dziś dziwi tylko, że taka decyzja zapadła dopiero teraz. Nie od dziś wiadomo, że Wyspiarz często przynosi więcej problemów niż korzyści.

Jakiej gry spodziewać się po odnowionym Anonymo? Międzynarodowy debiut wypadł pozytywnie, jednak na polskiej scenie nie obyło się bez problemów. Drużyna z każdym meczem nabiera jednak cennego doświadczenia, a maszyna może odpalić w dosłownie każdym momencie.

Przenieść formę z polski do Europy

Wisła All in! Games Kraków w ostatnim tygodniu zachwycała, jednak wszystkie pozytywne informacje odnośnie dyspozycji ekipy napływały ze spotkań na krajowym podwórku. Biała Gwiazda najpierw zdominowała kwalifikacje do V4 Future Sports Festival, a następnie zwycięskim krokiem rozpoczęła zmagania w ESL Mistrzostwach Polski. Dziś formę podopiecznych Mariusza “Loorda” Cybulskiego sprawdzi dość egzotyczny projekt.

GamerLegion kojarzy nam się bowiem ze Szwecją i faktycznie trzech reprezentantów tego kraju wciąż jest częścią zespołu. Drużynę uzupełniają jednak Rumun i Słowak, a to dość niecodzienne połączenie. Wiślacy nie tak dawno mierzyli się właśnie z tą formacją i… przegrali. Od tamtej pory wyniki polskiej brygady znacznie się poprawiły, a dziś liczymy na kolejne zwycięstwo, które przybliży biało-czerwonych do ESL Pro League.

Harmonogram na dziś:

  • 19:00 – Anonymo Esports vs Movistar Riders
  • 19:00 – Wisła All in! Games Kraków vs GamerLegion

Fot. Anonymo Esports / Maciej Kołek

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze