Anonymo z wizytą na bootcampie DBL PONEY – ESPORTÓWKA

21.05.2021, 02:32:51

Mówi się, że poznanie przeciwnika jest dobrym krokiem do późniejszego pokonania go. Delegacja Anonymo Esports postanowiła więc wybrać się do naturalnego środowiska, w którym występują Kucyki z DBL PONEY. Teraz możemy mieć pewność, że w sobotę podopieczni Adriana “imd” Piepera będą gotowi na dosłownie wszystko.

W co ScreaM chciałby grać do końca kariery?

VALORANT? Skądże znowu. Choć Belg karierę esportowca prowadzi obecnie w produkcji od Riot Games, jego serce wciąż należy do Counter-Strike’a. I to z tym tytułem mógłby spędzać starość.

Utrata przyjaciela boli najbardziej

Szczególnie tego czworonożnego. Trzymaj się, Mateusz. Wiemy, jak bardzo teraz cierpisz.

Jaka ranga dominuje w CS:GO?

Pewnie stawialibyście na jakiegoś “szeryfa” bądź “orzełka”, tymczasem najwięcej graczy Counter-Strike’a: Global Offensive wciąż siedzi w Goldzie. Pewnie zadajecie sobie teraz pytanie – gdzie są Ci wszyscy ludzie? Odpowiedź brzmi – to zwykli, niedzielni gracze. 

Fot. leetify

DBL PONEY bez tajemnic

To się nazywa poświęcenie. Mateusz “Sówek” Kowalczyk wybrał się na Maltę tylko po to, żeby odwiedzić obóz treningowy DBL PONEY i przygotować swoją drużynę do sobotniego spotkania. Pierwsze wnioski z wizyty już są. Teraz tylko przekuć je na korzystny wynik w bezpośrednim starciu.

imoRR miał ten pechowy dzień

Gość wali bombę przeciwnikowi aż sześćdziesiąt razy na jednej mapie, a jego zespół i tak ją przegrywa. Jak ogromnego pecha trzeba mieć, aby skończyć w podobny sposób?

Fot. HLTV

Fot. twitter.com/Sowekpl

Tagi:
Anonymo CS:GO DBL Poney imoRR mantuu ScreaM
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze