Anonymo we Flashpoincie ciąg dalszy. Polacy walczą o jak najwięcej punktów RMR

Anonymo we Flashpoincie ciąg dalszy. Polacy walczą o jak najwięcej punktów RMR

25.05.2021, 09:42:31

Anonymo Esports pożegnało się już z marzeniami o mistrzostwie Flashpoint 3, jednak swojego udziału w turnieju wciąż nie zakończyło. Polacy już dziś rozpoczną bowiem walkę o jak największą liczbę punktów RMR. Pierwszym przeciwnikiem rodzimej ekipy będzie Sprout.

Kilka dni temu Anonymo Esports doznało bolesnej porażki. Polacy w meczu o podtrzymanie marzeń o końcowym triumfie w całym turnieju musieli uznać wyższość francuskich Kucyków z DBL PONEY. To w połączeniu ze wcześniejszą, dyskusyjną porażką przeciwko NIP złożyło się na fatalny efekt.

I choć polska ekipa nie marzy już o sięgnięciu o mistrzostwo Flashpoint 3, my wciąż możemy wspierać ją z całych sił, bowiem najważniejszy wyścig trwa. A jest to wyścig o PGL Majora w Sztokholmie. Trzysta punktów RMR, które Anonymo wciąż może mieć lub nie, to ogromna liczba, która może mieć kluczowe znaczenie w kwestii końcowych rozstrzygnięć.

Dziś o te jakże wartościowe cyferki Polacy zmierzą się z niemieckim Sprout. Emocje towarzyszące bitwie co prawda nie będą już tak wielkie, jak w przypadku poprzednich spotkań. Anonymo nie może jednak pozwolić sobie nawet na chwilę dekoncentracji.

Dlaczego? Bowiem jeśli zaproszenia na kolejny turniej RMR będą rozsyłane na tych samych zasadach, dzisiejsza batalia jest walką nie tylko o punkty, ale także o udział w kolejnej imprezie. Ominąć cały beznadziejny i wyniszczający proces kwalifikacyjny szerokim łukiem? To byłaby miła nowość.

21:00 – Anonymo Esports vs Sprout (BO3)

Transmisję ze spotkania znajdziecie na oficjalnym kanale Twitch Piotra “Izaka” Skowyrskiego w tym miejscu. Anonymo bez względu na wynik nie składa broni. W drabince formacji walczących o miejsca 9-12 wciąż czekają bowiem Complexity oraz FunPlus Phoenix.

Fot. Good Game League / Maciej Kołek

Tagi:
Anonymo Esports Flashpoint 3 Sprout
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze