Anonymo w końcu wraca do gry. Dziś ostatni mecz ESEA Premier w niepełnym składzie

24.02.2021, 11:55:13

Po nieco ponad dwóch tygodniach nieobecności na serwerze Anonymo Esports w końcu wraca do gry. Wieczorową porą formacja dowodzona przez Wiktora „mynia” Kruka rozegra kolejny mecz w ramach ESEA Premier, który będzie jednocześnie ostatnim spotkaniem, w którym polska piątka będzie korzystać ze wsparcia Mikołaja „mouza” Karolewskiego. 

Ostatni raz Anonymo Esports mogliśmy oglądać w boju dziewiątego lutego, kiedy to Paweł „innocent” Mocek i jego kompani mierzyli się z ALTERNATE aTTaX. Wcześniej podopieczni Adriana „IMD” Piepera rozgrywali swoje mecze w ramach ESEA Premier również przeciwko Sprout, x-kom AGO i Sangal, co oznacza, że dzisiejsza potyczka z LDLC będzie już piątą batalią podczas ligowych zmagań.

Co za tym idzie, Anonymo po raz ostatni skorzysta ze wsparcia w postaci Mikołaja „mouza” Karolewskiego. Reprezentant Illuminar Gaming musiał rozegrać 5 z 6 pierwszych spotkań, by „Anonimowi” nie utracili slota w ESEA Premier.

O ile w pierwszych trzech meczach mouz zastępował mynia, innocenta i KEia, o tyle dziś podobnie jak w potyczce przeciwko ALTERNATE aTTaX pauzować będzie Kylar. Nam pozostaje mieć nadzieję, że utalentowany zawodnik dobrze wykorzysta ten czas i rozprawi się z kryzysem streamingowym.

Dzisiejszym rywalem Anonymo będzie francuskie LDLC, które wczoraj ku zaskoczeniu wielu osób uporało się z x-kom AGO. Ali „hAdji” Haïnouss i jego kompani triumfowali wynikiem 2:1. Mimo wszystko trzeba sobie powiedzieć wprost, że absolutnym faworytem będzie biało-czerwony kolektyw.

Harmonogram dzisiejszych meczów Polaków w ramach ESEA Premier: 

  • 19:00 – Anonymo Esports vs. LDLC

Mecz pomiędzy Anonymo i LDLC wraz z polskim komentarzem będziecie mogli oglądać na oficjalnym kanale ESL Polska.

Fot. Games Clash Masters / Maciej Kołek

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze