Anonymo przed pierwszą szansą na awans do IEM Fall 2021

Anonymo przed pierwszą szansą na awans do IEM Fall 2021

15.09.2021, 11:35:48

Jest środowy, zwykły poranek. Ptaszki ćwierkają, a ty znów musisz iść do pracy albo tej beznadziejnej szkoły. Korporacyjny wyścig szczurów albo maraton trzech lekcji matematyki z rzędu osładza tylko jedna myśl. Myśl o w pełni polskiej ekipie na Majorze. I choć dalej do realizacji tych marzeń długa droga, to dziś Anonymo Esports może postawić ważny krok, kwalifikując się na IEM Fall 2021. 

Będący turniejem kwalifikacyjnym do Majora FLASHPOINT 3 okazał się imprezą, która potrafiła mocno podgrzać atmosferę w polskiej społeczności CS:GO. Jednym z głównych faktorów była tu oczywiście drama z Ninjas in Pyjamas, ale w dużej mierze wszystko obracało się jednak wokół tego, że biało-czerwoni w końcu mogli rywalizować z najlepszymi. Dlatego właśnie tak desperacko potrzebny jest nam awans Anonymo na IEM Fall 2021.

W otwartych kwalifikacjach do IEM Fall 2021 wystąpił jak zawsze szereg polskich ekip. Niestety pomimo ogromnych szans i momentów, w których formacje pokroju Wisły All in! Games Kraków były o krok od zamkniętego etapu, ostatecznie znalazło się w nim wyłącznie Anonymo Esports, co jest oczywiście pokłosiem punktów zdobytych jeszcze na FLASHPOINT 3.

Aby wywalczyć przepustkę na samo Intel Extreme Masters Fall, Anonymo wystarczy jedno zwycięstwo. Mało tego, Paweł „innocent” Mocek i jego koledzy z zespołu nawet w przypadku premierowej porażki będą na to mieli drugą szansę. Rodzime community na pewno nie pogardziłoby jednak uniknięciem zawałów serca i zabezpieczeniem biletu na LAN-owe kwalifikacje do Majora już dziś.

Rywalem Anonymo będzie bułgarskie SKADE, które aktualnie okupuje 21 lokatę w światowym rankingu drużyn CS:GO. Bilans podopiecznych Adriana „IMD” Piepera w starciach z formacją Denislava „dynnyslawa” Dimitrova jest jednak daleki od ideału. Od marca Janusz „Snax” Pogorzelski i spółka musieli pięciokrotnie uznać wyższość Bułgarów.

Każda seria kiedyś musi się jednak skończyć, prawda?

Mecz pomiędzy Anonymo Esports oraz SKADE został zaplanowany na godzinę 20:45. Transmisja ze spotkania będzie dostępna wraz z polskim komentarzem w tym miejscu.

Fot. Maciej Kołek / Anonymo Esports

Tagi:
Anonymo Esports Flashpoint 3 IEM Fall 2021 innocent SKADE Snax
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze